BitGo متولی کریپتو نشان می دهد که قصد دارد Prime Trust را به دست آورد


اگر این معامله انجام شود، زیرساخت Prime Trust “1:1” با خدمات BitGo مطابقت خواهد داشت و یک شرکت اعتماد دیگر و بودجه IRA ارز دیجیتال اضافه می کند.

بر اساس اعلامیه در 8 ژوئن، ارائه‌دهنده زیرساخت کیف پول و محافظ دارایی‌های دیجیتال BitGo، نامه‌ای غیر الزام آور برای به دست آوردن ارائه‌دهنده زیرساخت فین‌تک Prime Trust امضا کرده است.

شرایط معامله اعلام نشده است. اگر این معامله انجام شود، BitGo ریل پرداخت Prime Trust و صندوق IRA ارز دیجیتال را خریداری می کند و پیشنهادات مدیریت ثروت خود را افزایش می دهد.

شرکت پرایم تراست نوادا تراست نیز به شبکه شرکت های اعتماد تنظیم شده BitGo در داکوتای جنوبی، نیویورک، آلمان و سوئیس خواهد پیوست. زیرساخت API و شبکه تبادل Prime Trust به سرویس‌های BitGo “نقشه 1:1” داده شده است. با توجه به توضیحات BitGo:

این خرید BitGo را به اولین شرکت جهانی دارایی دیجیتال تبدیل می کند که مجموعه کاملی از راه حل ها را برای موسسات و پلتفرم های فین تک ارائه می دهد.

بازار نگهبانی ارزهای دیجیتال به سرعت در حال توسعه است، به طوری که ریپل در ماه مه، ارائه دهنده نگهبانی دارایی دیجیتال سوئیس متاکو را به قیمت 250 میلیون دلار خریداری کرد. علاوه بر این، تحولات فناوری نیز بر بازار تأثیر می گذارد.

این خرید پس از آن صورت گرفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تغییراتی را در قوانین توصیه کرد که کار شرکت های رمزنگاری را به عنوان نگهبان وجوه مشتریان خود سخت تر می کند.

مرتبط: شرکت تابعه Prometheum تأییدیه FINRA را برای نگهداری واجد شرایط دارایی دیجیتال دریافت می کند

طبق گزارش ها، Prime Trust یک سوم کارکنان خود را در ژانویه اخراج کرد. سپس، به دنبال بحران بانکی در ماه مارس، Binance.US، از طریق شبکه ای از بانک های شریک، برای نگهداری وجوه مشتریان وارد عمل شد. سال گذشته مرکز یک رسوایی در ایالت اورگان ایالات متحده بود که به عنوان منبع کمک 500000 دلاری به حزب دمکرات این ایالت شناخته شد که بعداً مشخص شد که توسط Nishad Singh، مدیر FTX آمده است.

خود Bitgo سال گذشته توسط Galaxy Digital تقریباً 1.2 میلیارد دلار خریداری شد و پس از لغو قرارداد از Galaxy شکایت کرد.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را تقویت می‌کند: راهنمای Dummies
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید