تقریبا نیمی از کاربران کریپتو برای بهبود استانداردهای زندگی خود سرمایه گذاری می کنند: گزارش


بیش از 1500 پاسخ دهنده در 20 کشور در نظرسنجی Bitget صرافی ارز دیجیتال شرکت کردند.

نزدیک به 50 درصد از کاربران کریپتو برای بهبود استانداردهای زندگی روزانه خود در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

بر اساس یک نظرسنجی جدید که توسط صرافی رمزارز Bitget در 5 اکتبر منتشر شد، 46، 44 درصد و 41 درصد از پاسخ دهندگان در کره جنوبی، کانادا و ترکیه گفتند که بهبود استاندارد زندگی آنها مهمترین هدف مالی سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال است. در همین حال، نزدیک به 36 درصد از پاسخ‌دهندگان در مالزی و تایوان گفتند که بهبود کیفیت زندگی خانواده‌شان مهم‌تر از آرزوهای دیگر است.

تقریباً 27 درصد از سرمایه گذاران زن کریپتو در ایالات متحده و ترکیه گفتند که برای تأمین مالی تحصیل فرزندان خود در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند، در حالی که این رقم در کره جنوبی و ژاپن تنها 5 درصد است. از نظر میزان سرمایه گذاری، کاربران در چین بالاترین سطح تعامل را نشان دادند. 18٪ مبالغی بین 50000 تا 100000 دلار اختصاص دادند و 19٪ اضافی 100000 تا 500000 دلار در دارایی های رمزنگاری سرمایه گذاری کردند. با وجود اینکه چین تجارت کریپتو را ممنوع کرده است، شهروندان چینی همچنان می توانند دارای ارزهای دیجیتال باشند و از طریق VPN ها از ممنوعیت عبور کنند. این ممنوعیت همچنین شامل شهروندان چینی مقیم خارج از کشور نمی شود.

این نظرسنجی بین ماه های مه و آگوست با شرکت بیش از 1500 پاسخ دهنده از 20 کشور اتحادیه اروپا، چین، ژاپن، کره جنوبی، ترکیه و همچنین ایالات متحده آمریکا و کانادا انجام شد.

با وجود ادامه پذیرش، علاقه به ارزهای دیجیتال به دلیل تشدید مقررات و کاهش قیمت ها در برخی از نقاط جهان راکد مانده است. در 4 آگوست، کوین تلگراف گزارش داد که مالکیت کریپتو در میان بزرگسالان کانادایی بین سال‌های 2021 تا 2022 سه درصد کاهش یافته است. بانک مرکزی کانادا گفت: «به نظر نمی‌رسد که سرمایه‌گذاران از بیت‌کوین به سایر دارایی‌های کریپتو تغییر کنند، زیرا ما شاهد کاهش مالکیت آلت‌کوین هستیم.» وی هنگام انتشار نتایج نظرسنجی موارد زیر را بیان کرد.

در سایر نقاط جهان، 99 درصد از مردم نیجریه در یک نظرسنجی اخیر، آگاهی از دارایی های دیجیتال را گزارش کردند. 90 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که قصد دارند در سال آینده روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

مجله: دولت ایالات متحده پیش بینی قیمت بیت کوین 250 هزار دلاری من را منفجر کرد


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید