Bitget 10 میلیون دلار برای پروژه مسئولیت شرکتی Blockchain4Youth متعهد می شود


Blockchain4Youth دوره هایی را از طریق Bitget Academy و میزبان سخنرانی های دانشگاه در Web3 ارائه می دهد.

در 4 می، صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال Bitget اعلام کرد که 10 میلیون دلار در مدت پنج سال برای پروژه جدید مسئولیت اجتماعی شرکتی خود اختصاص خواهد داد. این پروژه که «Blockchain4Youth» نام دارد، دوره‌های بلاک چین و گواهینامه‌ها را از طریق آکادمی Bitget و میزبان سخنرانی‌های پردیس با مشارکت دانشگاه‌های سراسر جهان ارائه می‌کند. علاوه بر این، کارکنان Bitget نوشتند:

این پلتفرم همچنین با دیگر شرکت‌های پیشرو بلاک چین برای توسعه پروژه‌های نوآورانه توسط کارآفرینان جوان و میزبانی هکاتون‌های U30 (زیر 30 سال) برای شناسایی امیدوارکننده‌ترین آنها همکاری خواهد کرد.

Blockchain4Youth در این ماه با مجموعه‌ای از سخنرانی‌های دانشگاهی درباره Web3 که در دانشگاه‌های تایوان، ویتنام و تایلند برگزار می‌شود، آغاز می‌شود. دوره های Bitget Academy نیز تقریباً در همان زمان در دسترس خواهند بود. این صرافی می گوید که برای مشارکت با مربیان برای سرمایه گذاری جدید خود باز است. در حال حاضر، Bitget حدود 8 میلیون کاربر در بیش از 100 کشور جهان دارد.

بر اساس نظرسنجی اخیر Bitget از بیش از 250000 پاسخ دهنده، 46 درصد از Gen Y، 25 درصد از Gen X و 21 درصد از Gen Z در اقتصادهای بزرگی مانند ایالات متحده، چین، ژاپن، آلمان، نیجریه و اندونزی در حال حاضر صاحب ارزهای دیجیتال هستند. . و 8 درصد از بچه های بومی. همچنین، 27 درصد از هزاره ها و 36 درصد از هزاره ها گفتند که هنگام رای دادن به نامزدهای سیاسی، مقررات ارزهای دیجیتال را عامل مهمی می دانند.

در ابتکار مشابهی، خیریه بایننس متعهد شده است که بیش از 30000 بورسیه تحصیلی در سال 2023 ارائه دهد. در آن زمان، بیش از 82000 متقاضی علاقه مند به پیوستن به دسته بعدی بودند که برابر با نرخ پذیرش حدود 37 درصد بود. این سازمان می گوید که از زمان آغاز به کار خود در سال 2018، 23 میلیون دلار به 32 پروژه اجتماعی Web3 اختصاص داده است.

مجله: صرافی ژو سو در akshual به 13.64 دلار رسید، Huobi در بحران است.


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید