Bitget صندوق 100 میلیون دلاری Web3 را برای پروژه های رمزنگاری در آسیا راه اندازی می کند


صندوق جدید Bitget 100 میلیون دلار به عنوان سرمایه گذاری اولیه برای حمایت از پروژه های نسل بعدی Web3 دریافت خواهد کرد.

صرافی مشتقات کریپتو Bitget صندوق جدیدی را راه اندازی کرده است که بر حمایت از پروژه های نسل بعدی Web3 متمرکز است. بر اساس بیانیه ای که کوین تلگراف مشاهده کرده است، 100 میلیون دلار به عنوان سرمایه گذاری اولیه در صندوق سرمایه گذاری خواهد شد.

Bitget می‌گوید که هدف آن تامین مالی استارت‌آپ‌ها و پروژه‌های دوستدار وب 3 در سراسر جهان است. بر روی پروژه‌های آسیایی تیم‌های با تجربه با نقشه‌های راه روشن که روی مشکلات دنیای واقعی کار می‌کنند، تمرکز خواهد کرد.

“ما می‌توانیم ببینیم که فضای Web3 به سرعت در حال تکامل است و بسیاری از پروژه‌ها برای پیشبرد این نوع توسعه و تبدیل Web3 به یک پدیده واقعاً جهانی مانند Web2 که زمانی بود، شایسته حمایت هستند. گریسی چن، مدیر عامل Bitget، گفت: “The Bitget Web3 Fund”. به همین دلیل است که ما سعی می کنیم به دنبال پروژه هایی باشیم که بیشترین تاثیر را در این روند داشته باشند.

مطالب مرتبط: چین استانداردهای ملی بلاک چین را تا سال 2025 افزایش خواهد داد

به گفته این صرافی، شرکای بالقوه این سرمایه‌گذاری شامل سرمایه‌گذاران خطرپذیر مختلفی مانند Foresight Ventures، ABCDE Capital، SevenX Ventures و DAO Maker، و Dragonfly Capital هستند که اخیراً سرمایه‌گذاری 10 میلیون دلاری در Bitget را برای حمایت از گسترش جهانی مداوم خود اعلام کرده است.

Bitget اعلام کرد که بیش از 80000 تاجر و 380000 تاجر کپی را از زمان راه اندازی خود در سال 2018 جذب کرده است. این صرافی قصد دارد در سال 2023 معاملات نقطه ای، لانچ پد و محصولات Bitget Earn خود را گسترش دهد. Bitget اخیراً کیف پول BitKeep را که یک دروازه دسترسی Web3 با بیش از 9.5 میلیون کاربر است، به قیمت 30 میلیون دلار خریداری کرد.

این صرافی همچنین یک صندوق 200 میلیون دلاری را در بازار نزولی سال گذشته راه اندازی کرد تا از دارایی های کاربران محافظت کند و اعتماد سرمایه گذاران را دوباره به دست آورد. Bitget قول داده است که ارزش صندوق را به مدت سه سال حفظ کند. علاوه بر این، صرافی مدعی است که سیاست‌های سختگیرانه «مشتری خود را بشناسید» (KYC) و ضد پولشویی (AML) را در طول سال گذشته اجرا کرده است تا بازیگران بد را از خدمات خود دور نگه دارد.

مجله: Hodler’s Digest، 2-8 آوریل: کاغذ سفید BTC در macOS پنهان شد، بایننس مجوز AUS و اخبار DOGE را از دست داد


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید