Bitget به Ethena Labs Craze می‌پیوندد، USDe را به عنوان گزینه مارجین برای قراردادهای سکه‌ای ادغام می‌کند.


افزایش USDe مصنوعی در بازار ارزهای دیجیتال، نحوه رویکرد سرمایه‌گذاران به دارایی‌های دیجیتال را تغییر می‌دهد. محبوبیت فزاینده USDe مصنوعی را می توان به دلایل کلیدی متعددی نسبت داد، به ویژه ثبات آن، زیرا به دلار آمریکا متصل است و گزینه قابل اعتماد و پایداری را در بازار بی ثبات ارزهای دیجیتال به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

سنتتیک USDe همچنین به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بدون اتکا به خدمات بانکداری سنتی در معاملات حاشیه و سایر فعالیت های مالی شرکت کنند. با گنجاندن USDe مصنوعی در استراتژی‌های معاملاتی خود، سرمایه‌گذاران می‌توانند پرتفوی خود را متنوع کنند و قرار گرفتن در معرض بازار ارزهای دیجیتال را کاهش دهند.

در ماه فوریه، اتنا یک دلار مصنوعی دلتا خنثی با پشتوانه کامل، روی زنجیره، مقیاس پذیر و مقاوم در برابر سانسور به نام USDe راه اندازی کرد. مکانیسم نوآورانه پشتیبانی از USDe همچنین مفهوم پیشگام “Internet Bond” را با ویژگی های منحصر به فرد تسهیل می کند.

این روند به ویژه در بین صرافی های رمزنگاری محبوب شده است و پذیرندگان اولیه عبارتند از: بیت گت ادغام USDe مصنوعی آزمایشگاه Ethena را به عنوان یک گزینه حاشیه برای قراردادهای وثیقه توکن اعلام کرد.

در Bitget، ما به طور مداوم منابع معاملاتی در سطح جهانی را در اختیار کاربران خود قرار می دهیم، چه اطلاعاتی در بازار، چه دسترسی به DeFi یا سایر مکانیسم هایی که تجارت را بهبود می بخشد، ما فقط یک سال پیش مدیر عامل Bitget وجود نداشتیم گریسی چن گفت که در حال حاضر عرضه استیبل کوین تقریباً «این رشد چشمگیر پتانسیل مکانیزم‌های خوب طراحی شده را نشان می‌دهد، و ما هیجان‌زده هستیم که به حمایت و مشارکت با پروژه‌های مبتکرانه ارز دیجیتال ادامه دهیم.»

معاملات آتی حاشیه سکه از چندین ارز به عنوان حاشیه برای بیش از 230 جفت آتی در Bitget پشتیبانی می کند. USDe هفتمین ارز دیجیتالی است که در کنار BTC، ETH، USDC، XRP، BGB و STETH به گزینه‌های حاشیه Bitget می‌پیوندد.

برای استفاده از حاشیه USDe برای قراردادهای وثیقه سکه در پلتفرم Bitget، کاربران باید چند مرحله ساده را دنبال کنند. با انتقال وجه USDe به حساب قرارداد وثیقه سکه، کاربران می توانند به رابط معاملات قرارداد مراجعه کرده و قراردادهای دارای وثیقه سکه را انتخاب کنند. کاربران می توانند پس از انتخاب جفت ارز مانند BTC-USD و انتخاب USDe به عنوان حاشیه، اهرم را با توجه به تحمل ریسک و استراتژی معاملاتی خود تنظیم کنند.

کاربران می توانند خرید/فروش و انواع دیگر سفارشات را بر اساس تحلیل بازار انجام دهند. برای مدیریت ریسک‌ها و تضمین سود، باید موقعیت‌ها و شرایط بازار را با استفاده از دستورات توقف ضرر و دریافت سود نظارت کنید. هنگامی که معامله به محدوده سود یا زیان ترجیحی رسید، کاربران می توانند موقعیت را با قیمت بازار یا یک حد قیمت از پیش تعیین شده ببندند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید