Bitfinex Securities السالوادور مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال در السالوادور را صادر کرد


مجوز صادر شده توسط کمیسیون ملی دارایی دیجیتال السالوادور، به Bitfinex Securities اجازه می دهد تا دارایی های ثانویه را بر روی یک پلت فرم منطبق با مقررات منتشر کند و معامله کند.

بورس دارایی دیجیتال “Bitfinex Securities El Salvador” بر اساس قانون جدید صدور دارایی های دیجیتال السالوادور که توسط کنگره ملی السالوادور در ژانویه 2023 تصویب شد، مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال دریافت کرده است. کشور آمریکای مرکزی

طبق این اطلاعیه، مجوز اعطا شده توسط کمیسیون ملی دارایی دیجیتال السالوادور در 11 آوریل، Bitfinex Securities السالوادور را به “اولین پلت فرم دارایی دیجیتال بین المللی جهان تبدیل می کند که مجوز دریافت مجوز خدمات دارایی دیجیتال در السالوادور را دریافت می کند.” سالوادور

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex، اظهار داشت که این مجوز به آن اجازه می‌دهد تا “انتشار و تجارت ثانویه دارایی‌ها را با حقوق و تعهدات کاملاً مشخص همانطور که در رژیم جدید صدور دارایی دیجیتال Bitfinex Securities مشخص شده است، تسهیل کند.”

در این اطلاعیه ادعا شده بود که Bitfinex Securities El Salvador، یک نهاد تازه تاسیس در السالوادور، به شرکت‌ها در سراسر جهان یک پلت فرم منطبق با مقررات برای انتشار دارایی‌های دیجیتال مانند سهام، اوراق قرضه و سایر ابزارهای مالی ارائه می‌دهد. این به مشاغل و افراد فرصتی منحصر به فرد برای بهره مندی از مزایای صدور، سرمایه گذاری و تجارت دارایی های دیجیتال در یک محیط نظارتی مطلوب در السالوادور ارائه می دهد.

Bitfinex Securities السالوادور مستقل از Bitfinex Securities AIFC، پلت فرم موجود گروه Bitfinex که توسط Bitfinex Securities Limited مدیریت می شود، فعالیت خواهد کرد.

مطالب مرتبط: چرا مارجین ۱۲ هزار بیت کوین موقعیت های لانگ را در Bitfinex بسته و چرا این روی قیمت بیت کوین تاثیری نداشته است؟

Bitfinex به گسترش دامنه جهانی خود ادامه می دهد. در سال 2022، پلتفرم توکن امنیتی Bitfinex در قزاقستان راه اندازی شد. پلتفرم توکن امنیتی (STO) که توسط Bitfinex در سپتامبر 2021 اعلام شد، اکنون تحت نظارت مرکز مالی بین المللی آستانه (AIFC) در قزاقستان است.

السالوادور به عنوان اولین کشوری که بیت کوین (BTC) را به عنوان یک ابزار پرداخت قانونی تأسیس کرد، به حرکت خود به سمت تبدیل شدن به یک هاب دوستدار فناوری ادامه می دهد. در 1 آوریل، کوین تلگراف گزارش داد که این کشور تصمیم گرفته است همه مالیات ها را بر روی نوآوری های فناوری حذف کند. نایب بوکله رئیس جمهور سالوادور معتقد است که کاهش الزامات مالیاتی توسعه فناوری را تسریع خواهد کرد.
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید