تاریخچه قیمت بیت کوین حداکثر در 120 روز به رشد صعودی اشاره دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در تحلیل اخیر، علی مارتینز، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، الگوی جالبی را در حرکات قیمت بیت کوین پس از وقایع نصف شدن برجسته کرد. مارتینز خاطرنشان کرد که در دو رویداد نیمه‌شدن گذشته، بیت‌کوین قبل از ادامه روند صعودی خود، دوره‌های قابل توجهی از تثبیت را تجربه کرد.

به ویژه بیت کوین به مدت 189 روز در سال 2016 و 87 روز در سال 2020 قبل از شروع مجدد حرکت صعودی تثبیت شد. در حال حاضر، بیت کوین به مدت 60 روز در حال تثبیت بوده است که نشان می دهد یک شکست احتمالی در حال نزدیک شدن است.

مشاهدات مارتینز توسط نموداری پشتیبانی می‌شود که شروع دوره‌های گاو نر قبلی را نشان می‌دهد، که معمولاً با یک موج خرید قوی شروع می‌شود که یک دم بلند روی شمع سه روزه باقی می‌گذارد. در طول مرحله انباشت پس از نصف شدن، قیمت بیت کوین تمایل دارد در محدوده خاصی حرکت کند.

شکست در این محدوده از لحاظ تاریخی نماد آغاز رالی گاو نر بوده است. در سال 2016، نقطه شکست به ازای هر بیت کوین 770 دلار و در سال 2020 به 10222 دلار رسید. اکنون مارتینز با 71642 دلار به بالاترین حد خود رسیده است.

اگرچه بیت کوین در حال حاضر زیر 62000 دلار به ازای هر بیت کوین معامله می شود، تجزیه و تحلیل نشان می دهد که سیگنال واقعی بازار صعودی هنوز ظاهر نشده است. به نظر می رسد که رالی واقعی تنها زمانی آغاز می شود که فعالیت خرید قابل توجهی در نمودار مشاهده شود که قیمت بیت کوین را به 70000 دلار و بالاتر خواهد رساند.

بنابراین، تجزیه و تحلیل مارتینز نشان می دهد که، اگر تاریخ نشانه ای باشد، بیت کوین می تواند حداکثر در 120 روز آینده برای افزایش قابل توجهی آماده شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید