شبکه اجتماعی L2 بیت کوین اولین مشارکت ها را اعلام کرد: جزئیات


از آنجایی که شبکه آزمایشی کاملاً جدید برای سهام بیت کوین (BTC) فعال است، شبکه اجتماعی مفتخر است که لیست اولین گروه از شرکای خود را به اشتراک بگذارد. تیم‌های پیشرفته Web3 با هم کار خواهند کرد و مزایای بخش‌های اثبات کار (PoW) و DeFi را ترکیب می‌کنند.

شبکه اجتماعی با Arbitrum، Biconomy، AltLayer و موارد دیگر همکاری می کند: لیست کامل را ببینید

شبکه اجتماعی، ارائه‌دهنده بی‌نظیر بیت کوین، اولین نسل از شرکای بلندمدت خود را معرفی کرده است. این لیست شامل Arbitrum، یک Ethereum L2 غالب است. در حالی که شبکه اجتماعی برای پشته فناوری تجمیع لایه 2 آزمایش شده جنگی خود با Arbitrum ملحق شده است، همچنین متعهد شده است که 10٪ از درآمد ترتیب‌دهنده را برای کمک به حفظ منبع باز نگه داشتن پشته Arbitrum اهدا کند.

تصویر: استکینگ بیت کوین

شبکه اجتماعی که اخیراً شبکه آزمایشی خود را برای سهام بیت کوین راه اندازی کرده است، همچنین یک برنامه پاداش اولیه شرط بندی BTC را از طریق کیف پول داخلی خود، Earth Wallet، راه اندازی کرده است.

هنگامی که Earth Wallet در شبکه اصلی مستقر شد، تیم شبکه اجتماعی قصد دارد نرم افزار را منبع باز کند و آن را در دسترس عموم قرار دهد. کیف پول متقابل زنجیره ای و خودسرپرست علاوه بر پشتیبانی از شبکه اجتماعی، از بیت کوین، شبکه اصلی اتریوم و اتریوم L2 پشتیبانی می کند.

شرکت پیشرو در تحقیق و توسعه بلاک چین، ChainSafe همچنین خالق Lodestar، یک کلاینت متن باز Ethereum Consensus است که در فضای L2 فعالیت می کند و در شبکه عمومی شبکه اجتماعی یکپارچه شده است. همکاران قصد دارند تخصص خود را برای استفاده از فناوری ZK، MPC و لایت کلاینت برای اتصال بلاک چین های بیت کوین و اتریوم ترکیب کنند.

علاوه بر این، شبکه اجتماعی از ارائه‌دهنده زیرساخت‌های Ethereum staking LaunchNodes برای بهبود استقرار با یک کلیک راه‌حل کارآمد بیت کوین Earth Nodes استفاده خواهد کرد.

ایجاد یک مکانیسم سهامداری BTC سازگار با محیط زیست

گره های زمین شبکه اجتماعی همچنین سیستم عامل مستقل ThreeFold، ZeroOS را ادغام خواهند کرد که داده ها را برای کاربر نهایی بومی سازی می کند و وابستگی به ارائه دهندگان رایانش ابری را حذف می کند.

مشارکت بین شبکه اجتماعی و شبکه توزیع بلاک چین BloXroute تأخیر بهینه را تضمین می کند و MEV در بیت کوین را به یک نیروگاه با پتانسیل باز کردن میلیاردها دلار درآمد و اطمینان از عادلانه ماندن اقتصاد شبکه اجتماعی تبدیل می کند.

کارشناسان Biconomy در انتزاع حساب وظیفه خواهند داشت که از رعایت اصول امنیتی و خودسرپرستی در شبکه اجتماعی اطمینان حاصل کنند.

در نتیجه، تیم ها با پیروی از استانداردهای مدرن تمرکززدایی و کارایی هزینه، فضای سهام بیت کوین را بهبود خواهند بخشید.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید