این سیگنال می گوید که افت ترسناک بیت کوین (BTC) ممکن است “هفته ها دورتر” باشد


فهرست

  • چارلز ادواردز در مورد تسلیم ماینرها: سیگنال خرید بیت کوین ممکن است «هفته‌ها دورتر» بیاید
  • بومی‌های ارزهای دیجیتال انتظار بدترین چیزها را دارند، TradFi سقوط می‌کند

چارلز ادواردز، تحلیلگر کهنه کار ارزهای دیجیتال، درد بیشتری را برای گاوهای بیت کوین (BTC) در هفته های آینده پیش بینی می کند. در همان زمان، جریان ETF بیت‌کوین نقطه‌ای نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران TradFi مطمئن هستند که لحظه «خرید» از قبل فرا رسیده است.

چارلز ادواردز در مورد تسلیم ماینرها: سیگنال خرید بیت کوین ممکن است «هفته‌ها دورتر» بیاید

سیگنال کاپیتولاسیون هش ریبون که اغلب به عنوان شاخص بدبینی معدنچیان تفسیر می شود، در اواسط ماه مه تایید شد. همانطور که تاجر معروف بیت کوین (BTC) و بنیانگذار سرمایه گذاری Capriole، چارلز ادواردز متوجه شد، بدترین کاهش قیمت بیت کوین (BTC) از زمان سقوط FTX درست قبل از آن اتفاق افتاده است.

این کارشناس اضافه کرد که بنابراین ممکن است سیگنال خرید، پایین بودن قیمت بیت کوین (BTC) که پایان رکود آینده را نشان دهد، در منو باشد.

ادواردز در یک بحث تاکید کرد که بر اساس روندهای فعلی، پایین ترین حد مورد انتظار می تواند “حداقل چند هفته دیگر” باشد.

این اظهارات همچنین توسط محقق بیت کوین (BTC) و مدیر ارشد پلتفرم مبتنی بر بیت کوین Unchained، جو برنت پشتیبانی شد:

به نظر می رسد بهترین فرصت خرید از آنجایی که 15 هزار دلار در اینجا یا چند هفته دیگر است.

در این حالت، انتظار می‌رود بازارهای ارزهای دیجیتال برای پایین‌ترین سطح قیمت بیت‌کوین (BTC) از اواسط نوامبر 2022، یعنی در 20 ماه گذشته، آماده باشند.

هنگامی که میانگین متحرک 30 روزه کل نرخ هش بیت کوین کمتر از میانگین متحرک 60 روزه باشد، سیگنال “کاپیتولاسیون” هش ریبون تایید می شود.

بومی‌های ارزهای دیجیتال انتظار بدترین چیزها را دارند، TradFi سقوط می‌کند

به عبارت دیگر، به مرحله بدبینی ماینرها اشاره دارد که در آن برخی از ماینرهای بیت کوین به دلیل ناتوانی در کسب سود تصمیم به تعطیلی عملیات خود می گیرند.

در همان زمان، سرمایه گذاران سنتی که بیت کوین (BTC) را از طریق ETF های بیت کوین تازه راه اندازی شده در ایالات متحده انباشته می کنند، از این فرصت استفاده می کنند تا «افت قیمت» را بخرند.

*این عدم تعادل توسط Arthur Cheong از 500 میلیون دلار سرمایه VC DeFiance Capital متوجه شد. او تأکید کرد که بومیان کریپتوها نسبت به بیت کوین (BTC) بدبین هستند و این در تضاد با شور و شوق «تازه واردان» Tradfi است.

قیمت بیت کوین (BTC) با 1.85 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 59016 دلار تغییر می کند. شاخص ترس و طمع رمز ارز به 29/100 رسیده است اما در منطقه “ترس” باقی مانده است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید