حرکت تاریخی بیت کوین (BTC) با افزایش فعالیت های زنجیره ای باز می گردد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant، بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، دوره ای را تجربه می کند که یادآور اواسط سال 2020 است. علیرغم نوسانات پایین قیمت فعلی، فعالیت های زنجیره ای همچنان قوی است و با افزایش قابل توجه موجودی کیف پول نهنگ ها. جو تأکید می کند که تقریباً 1 میلیارد دلار هر روز به کیف پول های جدید نهنگ اضافه می شود که نشان دهنده انباشت قابل توجه و احتمالاً فعالیت نگهداری است.

در اواسط سال 2020، بیت کوین با نوسانات کم و فعالیت زنجیره ای بالا مشخص شد، که پیشروی برای روند صعودی اصلی بود که شاهد افزایش قیمت آن به بالاترین سطح تاریخ بود. مدیر عامل CryptoQuant اضافه کرد که در آن زمان، در سال 2020، بیت کوین حدود 10000 دلار به مدت شش ماه با فعالیت زنجیره ای بالا بود که بعداً به عنوان معاملات OTC ظاهر شد.

شرایط مشابه امروز در بازار تجربه می شود. حرکت‌های پایین قیمت با فعالیت در بلاک چین در کنار هم قرار می‌گیرند که نشان‌دهنده علاقه بنیادی قوی و حرکت بالقوه قیمت در آینده است.

احساسات در بیت کوین مانند اواسط سال 2020 است. در آن زمان، بیت کوین به مدت 6 ماه با فعالیت بالای زنجیره ای در حدود 10000 دلار در نوسان بود که بعدها مشخص شد که معاملات خارج از بورس بوده است. اکنون، با وجود نوسانات پایین قیمت، در جو گفت: “فعالیت زنجیره ای همچنان بالاست و 1 میلیارد دلار است.” او اظهار داشت که هر روز نهنگ های جدیدی به کیف پول آنها اضافه می شود و احتمالاً بازداشت می شوند.

افزایش فعلی در فعالیت های زنجیره ای، مطابق با روندهای اواسط سال 2020، ممکن است نشان دهنده روند صعودی در بازار ارزهای دیجیتال باشد. افزایش قابل توجه روزانه در فعالیت کیف پول نهنگ نشان دهنده انباشت استراتژیک بیت کوین و نشان دهنده آینده نگری جمعی از حرکت بازار آینده است.

مرتبط با

در حالی که افزایش فعالیت در زنجیره و انباشت نهنگ نشانه های دلگرم کننده است، نوسان قیمت بیت کوین به طور غیرعادی پایین است. از لحاظ تاریخی، دوره‌های نوسان کم اغلب قبل از حرکت‌های قیمت قابل توجه است. این مرحله تثبیت فعلی ممکن است زمینه را برای یک شکست بزرگ مشابه الگوی مشاهده شده در سال 2020 فراهم کند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.72 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 67986 دلار رسید. بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین قیمت 71980 دلار از ورود به محدوده معاملاتی خودداری کرد. این روند حتی در زمان نگارش نیز ادامه دارد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید