با افزایش 10 درصدی بیت کوین، MA 200 روزه بیت کوین به بالاترین حد خود می رسد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در آخرین حضور خود در Squawk Box CNBC، سرمایه‌گذار و کارآفرین آنتونی پمپلیانو (که در جامعه ارزهای دیجیتال معمولاً با نام Pomp شناخته می‌شود) آنچه را که بیت کوین از روز جمعه به بعد افزایش داده است را با میزبانان به اشتراک گذاشت.

پومپ خاطرنشان کرد که بیت کوین از ابتدای سال به رشد خود ادامه داده است، اگرچه به صورت روزانه نوسان داشته است.

ATH فاکتورهای MA 200 روزه که به بهبود قیمت بیت کوین کمک می کند

پمپلیانو اعتراف کرد که حرکت قیمت مربوط به آخرین نصف شدن طبق انتظار رخ داده است. از نظر تاریخی، یک ماه قبل از وقوع نصف شدن، قیمت تقریباً 19٪ افزایش می یابد، در حالی که در ماه پس از نصف شدن، BTC تنها 1-2٪ افزایش می یابد. او خاطرنشان کرد که این چیزی است که در حال حاضر کم و بیش می توانیم ببینیم.

با این حال، از روز جمعه، ارز دیجیتال پرچمدار جهان بیش از 10٪ افزایش یافته است. پومپ خاطرنشان کرد که افزایش قیمت به این دلیل است که در روز جمعه، برای اولین بار از ژانویه، ETF GBTC Grayscale پس از چهار ماه خروج مداوم، شاهد ورود 63 میلیون دلاری بود. پمپ به حضار یادآور شد که این بزرگترین ETF بیت کوین بود و با شروع اولین ورودی ها، قیمت شروع به افزایش کرد.

عامل مهم دیگری که پومپ نام برد این بود که میانگین متحرک 200 روزه بیت کوین به بالاترین حد خود رسید و برای اولین بار به بالای 50000 دلار رسید.

پس از صعود به بالای سطح 65000 دلار در اوایل امروز، این ارز دیجیتال پرچمدار 2.14 درصد کاهش یافت و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 63800 دلار تغییر کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید