سامسون مو، کارشناس بیت کوین، ریپل را به دلیل انتشار FUD درباره بیت کوین و تتر مورد انتقاد قرار داد.


فهرست

  • CTO تتر به بیانیه تتر برد گارلینگهاوس پاسخ داد
  • سامسون مو برای انتشار FUD به ریپل روی می آورد

ماکسیمالیست بیت کوین، سامسون مو، CSO سابق Blocktream و اکنون مدیرعامل Jan3، پس از اینکه رئیسش Brad Garlinghouse گفت که SEC اکنون به دنبال Tether است، توییتی را برای ضربه زدن به ریپل منتشر کرد.

Mow به نقل از پاسخ پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether/Bitfinex به Garlinghouse، از ریپل نه تنها به دلیل “گسترش FUD” در مورد تتر، بلکه به دلیل انجام همین کار برای بیت کوین نیز انتقاد کرد.

CTO تتر به بیانیه تتر برد گارلینگهاوس پاسخ داد

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در جریان حضور اخیر در پادکست «کلاس جهانی» که توسط کریس واسکوئز میزبانی شده بود، هشدار مهمی در مورد تنظیم کننده آمریکایی SEC و رهبر صنعت استیبل کوین تتر صادر کرد.

گارلینگ هاوس دیدگاه خود را در مورد رابطه آنها به اشتراک گذاشت و گفت که دولت ایالات متحده (و نماینده مستقیم آن، SEC) به دنبال تتر و استیبل کوین محبوب USDT است که بر روی چندین بلاک چین اجرا می شود و دارای نسخه های مختلفی است که توسط ارزهای فیات مختلف و طلا پشتیبانی می شود.

مدیرعامل ریپل همچنین گفت که این شرکت را بخش بسیار مهمی از اکوسیستم می داند.

پائولو آردوینو بعداً به این اظهارات رئیس ریپل پاسخ داد. Tether CTO او را یک “مدیرعامل بی خبر” نامید. آردوینو همچنین اشاره کرد که ریپل اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد استیبل کوین خود را با هدف رقابت مستقیم با تتر راه اندازی کند.

سپس پائولو آردوینو تصمیم گرفت که Crypto را بدهد

گارلینگ هاوس به این موضوع پاسخ داد تا ادعاهای آردوینو را رد کند و حمله او به بزرگترین صادرکننده استیبل کوین در بازار را رد کند.

سامسون مو برای انتشار FUD به ریپل روی می آورد

رئیس Jan3 Samson Mow از حساب X برای پشتیبانی از Ardoino و ضربه زدن به Ripple استفاده کرد. او خاطرنشان کرد که این شرکت بلاک چین مستقر در سانفرانسیسکو “به طور فعال FUD را در مورد Tether پخش می کند” در تلاشی برای “ایجاد علاقه و آزمایش با استیبل کوین خود”.

موو همچنین به جامعه یادآوری کرد که ریپل (مخصوصاً یکی از بنیانگذاران آن کریس لارسن) 5 میلیون دلار به صلح سبز برای راه اندازی کمپین علیه بیت کوین ارائه کرد. هدف این بود که بیت کوین را از الگوریتم اثبات کار مصرف کننده انرژی دور کنیم.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید