مایکل سایلر، کارشناس بیت کوین، خواستار اقدام برای معامله بیت کوین (BTC) بیش از 71100 دلار است.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تماس صعودی مایکل سایلر در مورد بیت کوین
  • رابرت کیوساکی: بیت کوین در ماه اوت به 350000 دلار خواهد رسید

مایکل سیلر، بنیانگذار و رئیس اجرایی غول MicroStrategy، از شبکه رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) برای ارسال پیامی با موضوع بیت کوین به جامعه جهانی BTC استفاده کرد.

او توییت خود را در حالی منتشر کرد که ارز دیجیتال پیشرو جهان در تلاش برای حفظ سطح بالای 71000 دلار بود که در چند روز گذشته آن را از دست داد و سپس دوباره به دست آورد.

تماس صعودی مایکل سایلر در مورد بیت کوین

MicroStrategy تنها شرکتی است که از آگوست 2020 به طور منظم بیت کوین خریداری کرده و به طور عمومی در مورد آن صحبت کرده است. همچنین در چند سال گذشته سرمایه سرمایه گذاران را برای خرید بیت کوین بیشتر جمع آوری کرده است. در حال حاضر، این شرکت 214400 بیت کوین در ترازنامه خود دارد که ارزش آن تقریباً 7.538 میلیارد دلار است. ابتکار Saylor به جمع آوری بیت کوین بیشتر ادامه می دهد.

هنگامی که شرکت او این استراتژی خرید بیت کوین را اتخاذ کرد، سایلر شروع به ارسال چندین توییت کوتاه روزانه درباره بیت کوین به همراه تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی کرد. توییت امروز Saylor فقط حاوی یک کلمه بود، اما به نظر می‌رسد که یک تماس صعودی برای جامعه بیت‌کوین است: «HODL».

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین نزدیک به 71500 دلار در حال تغییر است.

مرتبط با

رابرت کیوساکی: بیت کوین در ماه اوت به 350000 دلار خواهد رسید

اوایل امروز، سرمایه‌گذار برجسته و نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر» رابرت کیوساکی در توییتی پیش‌بینی قیمت بیت کوین را به شدت افزایش داد. این سرمایه گذار و کارآفرین در پست خود اعلام کرد که انتظار دارد بیت کوین تا 25 آگوست سال جاری به سطح 350000 دلار برسد.

با این حال، او تأکید کرد که می‌خواهد این پیش‌بینی دقیق باشد و این «فقط یک پیش‌بینی» است و توضیح داد که انتظار دارد بیت‌کوین در مقطعی از سال جاری، اگر نه در ماه اوت، به 350000 دلار برسد. او همچنین فاش کرد که نه تنها بیت کوین بیشتری، بلکه اتریوم و سولانای بیشتری نیز در اختیار دارد.

او گفت که دلیل خرید این آلتکوین ها به این دلیل نیست که به پتانسیل عظیم آنها اعتقاد دارد، بلکه به این دلیل است که به دولت ایالات متحده، فدرال رزرو و سیاست های مالی آنها اعتماد ندارد. ویلی وو، تاجر و تحلیلگر کریپتو گفت که بعید است که این هدف در سال جاری محقق شود. او نوشت: «حدس می‌زنم اگر ۲.۲ تریلیون دلار ذخیره داشته باشید تا قبل از ۲۵ آگوست بخرید، فکر می‌کنم می‌توانید این کار را انجام دهید.»
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید