بیت کوین شاهد یک معمای دیوانه کننده 624 میلیون دلاری بود: چه اتفاقی افتاد؟


امروز بازار کریپتو دومین رویداد بزرگ انحلال تمام دوران را تجربه کرد، با نزدیک به 700 میلیون دلار سفارش های طولانی یک شبه از بین رفت. این اتفاق زمانی رخ داد که قیمت بیت کوین به کمتر از 54000 دلار رسید که منجر به یک اثر آبشاری شد که باعث بی ثباتی بیشتر بازار شد.

چنین نقدینگی‌های بزرگی نه تنها قیمت‌ها را پایین می‌آورد، بلکه باعث وحشت سرمایه‌گذاران می‌شود و فروش را تشدید می‌کند و منجر به نقدینگی بیشتر می‌شود. وضعیت فعلی بازار تاریک به نظر می رسد و کارشناسان پیش بینی می کنند که بهبودی کندتر از گذشته باشد.

مرتبط با

در میان این هرج و مرج، چیزی وجود دارد که فک شما را پایین می آورد انتقال تراکنش 11302 بیت کوین به ارزش 624 میلیون دلار، با مشاهده حرکت بین کیف پول‌های ناشناخته، شگفتی‌ها را برانگیخت. این انتقال در مقیاس بزرگ به ناآرامی در میان سرمایه‌گذارانی که قبلاً در حاشیه بازار وحشی بودند، افزود.

زمان این انتقال همزمان با Mt. بازپرداخت Gox و FUD پیرامون فروش در مقیاس بزرگ توسط نهادهایی مانند دولت آلمان و ایالات متحده. حرکت چنین مقدار قابل توجهی از بیت کوین در این شرایط به گمانه زنی ها در مورد اهداف پشت این انتقال و تأثیر بالقوه آن بر ثبات بازار دامن زده است.

""
بیت کوین به دلار CoinMarketCap

با این حال، در یک پیشرفت شگفت‌انگیز، Arkham دریافت که این کیف پول‌ها متعلق به BitMEX، یکی از پیشروترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال است.

مرتبط با

همانطور که بازار در چنین جدول زمانی پر هرج و مرج رو به جلو حرکت می کند، اقدامات بازیگران اصلی و درک سرمایه گذاران در تعیین روند قیمت ارزهای دیجیتال در آینده نزدیک بسیار مهم خواهد بود.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید