آدرس‌های بیت‌کوین دارای ۱ بیت کوین یا بیشتر به یک میلیون می‌رسند: Glassnode


با کاهش قیمت ها در سال گذشته، خریداران محکوم بیت کوین ارزان خریداری کردند.

تعداد آدرس های کیف پول بیت کوین (BTC) که دارای یک بیت کوین کامل یا بیشتر هستند از یک میلیون فراتر رفته است.

طبق داده‌های گلس‌نود، نقطه عطف یک میلیون کوینر کامل در 13 می به دست آمد.

تعداد کیف‌پول‌های بیت‌کوین که بیش از ۱ بیت‌کوین از زمان پیدایش آن نگهداری می‌کنند. منبع: گره شیشه ای.

از آنجایی که قیمت بیت کوین در سال گذشته بیش از 65 درصد کاهش یافته است، تعداد آدرس های کیف پولی که یک یا چند بیت کوین را در خود جای داده اند به شدت افزایش یافته است و قابل توجه ترین افزایش ها در ماه ژوئن و طی یک سقوط شدید بازار از 11 نوامبر رخ داده است. FTX سقوط کرد و متعاقباً اعلام ورشکستگی کرد.

در مجموع، تا اوایل فوریه 2022، به دلیل کاهش قیمت بیت کوین از بالاترین سطح خود در نوامبر 2021، 190000 سکه کامل اضافه شده است.

یکی از بنیانگذاران Glassnode @Negentropic او به 54000 دنبال کننده خود در توییتر گفت که بهترین زمان برای خرید بیت کوین زمانی است که «خون در خیابان ها باشد».

اظهارات وی پس از ورشکستگی های متعدد بانکی در ایالات متحده و همچنین تلاش فدرال رزرو برای توقف احتمالی افزایش نرخ بهره در ماه های آینده بیان شد. اینها برخی از دلایلی است که گلس‌نود می‌گوید همچنان مطمئن است که بیت‌کوین می‌تواند در میان‌مدت به 35000 دلار برسد.

در حالی که عدد گرد “یک میلیون” یک بریدگی جدید را در کتاب رکوردها نشان می دهد، شایان ذکر است که آدرس کیف پول بیت کوین همیشه نشان دهنده یک شخص واحد نیست.

بسیاری از سرمایه گذاران کریپتو چندین آدرس بیت کوین دارند و آدرس های دیگر اغلب متعلق به موسسات بزرگی مانند صرافی های ارز دیجیتال و شرکت های سرمایه گذاری است که مقادیر زیادی بیت کوین را در اختیار دارند.

مرتبط با: قیمت بیت کوین به 27.2 هزار دلار رسید، اما تجزیه و تحلیل جدید هشدار می دهد که ضررهای بیشتری “احتمال دارد”

بر اساس داده‌های ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل رمزارز CoinGlass، ۱.۸۹ میلیون بیت‌کوین از حدود ۱۹ میلیون بیت‌کوین در گردش فعلی – به ارزش ۵۰.۷ میلیارد دلار – در صرافی‌های متمرکز اصلی مانند Binance و Coinbase نگهداری می‌شوند.

تعداد کل بیت کوین های نگهداری شده در صرافی های متمرکز. منبع: CoinGlass.

علاوه بر این، بر اساس برآوردهای گلاسنود، که این رقم را از ترکیبی از داده‌ها، از جمله بیت‌کوین ارسال شده به آدرس‌های رایت می‌کند، 3 میلیون بیت‌کوین به ارزش 80.4 میلیارد دلار و 17 درصد از کل عرضه در گردش را تشکیل می‌دهد، برای همیشه از دست رفته است. “. کیف پول‌هایی با کلیدهای گمشده و حساب‌های بزرگ که بیش از یک دهه است به آنها دست نزده است.

مجله: اعتیاد به تجارت ارزهای دیجیتال – چه چیزی را باید تماشا کرد و چگونه درمان کرد
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید