وایت پیپر بیت کوین اولین مسابقه F1 خود را با خودروی تحت حمایت کراکن انجام می دهد


لوگوی کراکن روی این خودرو خلاصه و تبلیغ «بیت کوین: سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا» را نشان می‌دهد و مسابقه بعدی آن در استرالیا است.

خودروی فرمول 1 تیم ویلیامز ریسینگ گزیده ای از وایت پیپر بیت کوین را در نتیجه قرارداد حمایت مالی با صرافی کریپتو مستقر در ایالات متحده، کراکن، نشان خواهد داد.

کراکن در توییتی به تاریخ 31 مارس نشان داد لوگوی آن، به شکل یک هیولای دریایی افسانه ای، حاوی متنی از افتتاحیه سند سال 2008 بود که توسط خالق آن، ساتوشی ناکاموتو منتشر شد. “بیت کوین: یک سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا”.

صرافی کریپتو در 28 مارس اعلام کرد که به عنوان بخشی از حمایت مالی و قرارداد Web3 با تیم ویلیامز ریسینگ F1 همکاری خواهد کرد. این ترتیب یکی از اولین بارهایی بود که یک شرکت ارزهای دیجیتال از یک تیم F1 حمایت مالی کرد، زیرا بسیاری از معاملات مشابه در بحبوحه سقوط بازار در سال 2022 شکست خوردند.

مرتبط با: فرمول 1 علائم تجاری “F1” را ثبت می کند که شامل رمزنگاری، NFT و Metaverse می شود.

تمرینات برای رویداد بعدی فرمول 1 در حال حاضر در گرندپری استرالیا در ملبورن در حال انجام است و مسابقه اصلی برای 2 آوریل برنامه ریزی شده است. در سال 2022، گزارش شد که حدود 420000 نفر در این رویداد 4 روزه شرکت کردند.

مجله: میلیاردها دلار برای بازاریابی ارزهای دیجیتال برای طرفداران ورزش هزینه می شود – آیا ارزشش را دارد؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید