نهنگ های بیت کوین وحشی می شوند، با کاهش 9 درصدی قیمت، 4.1 میلیارد دلار در بیت کوین تخلیه می کنند.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ماینرها و نهنگ ها 4.1 میلیارد دلار بیت کوین فروختند
  • قیمت بیت کوین تقریبا 9 درصد کاهش یافت

علی مارتینز، تحلیلگر و معامله گر ارزهای دیجیتال، چندین توییت برای انتشار اخبار در مورد فروش گسترده بیت کوین منتشر کرد. او همچنین سناریویی را که بیت‌کوین باید دنبال کند تا از اصلاح بزرگ‌تری که اخیراً مشاهده شده است را به اشتراک بگذارد.

مرتبط با

ماینرها و نهنگ ها 4.1 میلیارد دلار بیت کوین فروختند

مارتینز در توییتی نوشت که نهنگ‌ها و ماینرهای بزرگ ارزهای دیجیتال مقدار حیرت‌انگیز بیت‌کوین به ارزش بیش از چهار میلیارد دلار آمریکا فروخته‌اند. برای نشان دادن این موضوع، Santiment نمودارهایی را از آژانس داده های زنجیره ای به اشتراک گذاشت.

طبق یکی از توییت‌ها، نهنگ‌ها در 10 روز گذشته بیش از 50000 بیت کوین را تخلیه کرده‌اند. این مقدار عظیم ارز دیجیتال تقریباً 3.30 میلیارد دلار تخمین زده می شود. علاوه بر این، ماینرهای بیت کوین بیش از 1200 بیت کوین به ارزش تقریبا 80 میلیون دلار فروختند. این دو گروه از بازیگران بازار با هم از شر بیش از 4 میلیارد دلار بیت کوین خلاص شدند.

ماینرها به طور مرتب فروش بیت کوین را انجام می دهند تا مقداری پول نقد برای پوشش هزینه های عملیاتی خود به دست آورند و سود حاصل از کسب و کار استخراج خود را نقد کنند. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که بیت کوین به بالاترین سطح محلی جدید می رسد.

مرتبط با

قیمت بیت کوین تقریبا 9 درصد کاهش یافت

در هفته گذشته، بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار، تقریباً 9 درصد کاهش داشته است و از 71,655 دلار به 65,228 دلار در روز جمعه سقوط کرد.

از امروز، بیت کوین بهبودی کوچکی داشته است و 1.48 درصد افزایش یافته و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 66160 دلار معامله می شود.

ویلی وو، تاجر و کارآفرین ارزهای دیجیتال معتقد است که دارندگان سابق بیت کوین (“گانگسترهای اصلی” یا “OGs”) اکنون به طور فعال بیت کوین را می فروشند. و آنها در هر بازار گاوی می فروشند. این الگو به اندازه بلوک سازند قدیمی است.

او در توییتی اعلام کرد که بیت‌کوین‌های بیت‌کوین آن‌ها از هر ETF نقطه‌ای بیت‌کوین بیشتر است و نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان‌دهنده افزایش تعداد سکه‌های خفته بیت‌کوین اخیر است.

در همان زمان، بسیاری از بازیکنان بزرگ به خرید BTC ادامه می دهند. طبق توییت قبلی علی، این هفته نهنگ ها تقریباً یک میلیارد دلار بیت کوین یا ۱۴۱۴۰ بیت کوین را در ۴۸ ساعت از مبادلات ارزهای دیجیتال خارج کردند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید