ناپدید شدن نهنگ های بیت کوین


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علی مارتینز، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، از 14 مارس کاهش قابل توجهی در فعالیت نهنگ بیت کوین مشاهده کرده است که منجر به گمانه زنی هایی در مورد تأثیر بالقوه آن بر قیمت بیت کوین شده است. تجزیه و تحلیل مارتینز، که توسط نمودارهای همراه پشتیبانی می شود، کاهش قابل توجهی را در تراکنش های مربوط به مبالغ بیش از 100,000 دلار پس از افزایش بیت کوین به بالاترین قیمت 73,750 دلار در هر BTC نشان می دهد.

داده های نمودارهای مارتینز نشان می دهد که تراکنش های بیش از 100000 دلار در 24 ساعت گذشته به 2896 رسیده است در حالی که تراکنش های بالای 1 میلیون دلار در مجموع 521 بوده است. قبل از اوج گیری بیت کوین، فعالیت نهنگ ها به طور متناسب افزایش یافت و به حدود 4500 تراکنش روزانه به ارزش یک میلیون دلار رسید. یا بیشتر و تقریباً 24500 تراکنش بیش از 100000 دلار.

""
منبع: علی مارتینز

مارتینز پیشنهاد می‌کند که فقدان فعالیت قابل توجه نهنگ‌ها ممکن است به رکود اخیر قیمت بیت‌کوین کمک کند، زیرا این ارز دیجیتال در حال تلاش برای حفظ حرکت در میان کاهش نوسانات است. مشاهدات این تحلیلگر سوالاتی را در مورد نقش سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ در ایجاد پویایی بازار به ویژه با توجه به کاهش مشارکت آنها ایجاد می کند.

کاهش فعالیت نهنگ ها نشان دهنده انحراف از الگوهای قبلی است، جایی که افزایش حجم معاملات از سوی بازیگران اصلی اغلب با تغییرات قابل توجه قیمت همزمان بود. ارزیابی مارتینز نشان می دهد که احتمال تجدید حیات در معاملات نهنگ به عنوان یک کاتالیزور برای تجدید احساسات صعودی در بازار بیت کوین عمل می کند.

در حالی که سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال از نزدیک حرکات بیت کوین را زیر نظر دارند، همه نگاه ها اکنون به این معطوف است که آیا ظهور مجدد فعالیت نهنگ ها واقعاً به عنوان یک کاتالیزور برای روند صعودی در بازار کریپتو عمل می کند یا خیر.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید