نهنگ های بیت کوین 24000 بیت کوین را در 24 ساعت گذشته جذب کردند – چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس توییت اخیر تحلیلگر و معامله گر ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، دارندگان بزرگ بیت کوین که در جامعه کریپتو به نام نهنگ ها شناخته می شوند، تصمیم گرفته اند از کاهش فعلی بیت کوین استفاده کنند.

در 24 ساعت گذشته، ارز دیجیتال پرچمدار جهان با 4.20 درصد کاهش از 69920 دلار به 66980 دلار رسیده است. با این حال، بهبود بعدی آن را به 1.70 درصد رساند. در زمان نگارش این مقاله، طلای دیجیتال با قیمت 68180 دلار در صرافی Bitstamp در حال تغییر بود.

مرتبط با

از آنجایی که بیت کوین به زیر سطح 67000 دلار سقوط کرد، نهنگ ها تصمیم گرفتند این افت را بخرند و تا 20000 بیت کوین جمع آوری کردند. این مقدار از ارزهای دیجیتال پیشرو ارزش خیره کننده 1.34 میلیارد دلار فیات دارد.

کاهش قیمت بیت کوین همزمان با تصویب ETF های نقطه ای اتریوم بود که روز پنجشنبه توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار منتشر شد. این صندوق‌های قابل معامله در مبادلات اتریوم نیم سال پس از ETF بیت‌کوین تأیید شدند (آنها در ژانویه از رگولاتور چراغ سبز دریافت کردند).

با این حال، کارشناسان معتقدند که تقاضا برای ETF های اتریوم به اندازه محصول معامله شده در بورس بیت کوین قوی نخواهد بود.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید