تماشای نهنگ بیت کوین: راز پشت محرک های بزرگ بیت کوین فاش شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ویلی وو، تحلیلگر بیت کوین، یک روند قابل توجه در حال ظهور در بازار بیت کوین را شناسایی کرده است: افزایش فعالیت خرید توسط صاحبان دارای ارزش خالص بالا.

دو ماه گذشته شاهد خرید بی‌سابقه‌ای در میان دارندگان بیت‌کوین با ارزش خالص، که در جامعه کریپتو به نام «نهنگ‌ها» نیز شناخته می‌شوند، بوده است. این افراد یا سازمان ها با منابع مالی قابل توجهی که در اختیار دارند، به شدت بیت کوین را در سطوح بی سابقه ای انباشته می کنند.

هیچ‌گاه چنین خریدی از سوی دارندگان بیت‌کوین با ارزش خالص در 2 ماه گذشته اتفاق نیفتاده بود، جایی که بیت کوین بین 60000 دلار تا 70000 دلار بوده است. بیت کوین بین دلار – 65 میلیون دلار.” وو او توییت کرد.

این رفتار خرید تهاجمی این سوال را ایجاد می کند: آیا این نهنگ ها چیزی می دانند که بقیه بازار نمی دانند؟

یک توضیح احتمالی برای این افزایش فعالیت نهنگ ها می تواند پیش بینی روند صعودی آینده در بازار بیت کوین باشد. با افزایش پذیرش نهادی، نهنگ ها ممکن است خود را جلوتر از افزایش قیمت بالقوه قرار دهند و معتقدند که سطوح فعلی نقطه ورود ایده آلی برای انباشت هستند. اما انگیزه های خاص برای خرید نهنگ ها ناشناخته است.

این شکار است

داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای به بلوک این نشان می‌دهد که نهنگ‌های بیت‌کوین یا آدرس‌هایی که بیش از 1000 بیت کوین دارند، در ماه‌های اخیر، به‌ویژه در زمان کاهش قیمت، به میزان قابل توجهی انباشته شده‌اند.

IntoTheBlock متوجه یک روند نزولی در بین نهنگ های بیت کوین می شود، اگرچه باور در حال کاهش است.

IntoTheBlock می‌پرسد، “نهنگ‌ها در حال خرید دیپ هستند، اما آیا ایمان آنها رو به کاهش است؟ آدرس‌هایی که بالای 1000 بیت کوین دارند در ماه‌های اخیر به‌شدت جمع شده‌اند، به‌ویژه در هنگام شیب‌ها.” او مشاهده کرد و افزود که قیمت ها مدت کوتاهی پس از هر انباشت افزایش می یابد.

با این حال، روند نزولی در میان این دارندگان بزرگ بیت کوین مشاهده شده است که هر افزایش در انباشت کمتر از قبلی است. آیا این نشان می دهد که نهنگ ها اشتهای خود را برای خرید دیپ از دست می دهند؟

در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با 1.60 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 63003 دلار رسید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید