هشدار بیت کوین: شاخص کلیدی کاهش بیت کوین را پیش بینی می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین، اولین و بزرگترین ارز دیجیتال، از ابتدای سال 2023 تا کنون چهار برابر شده است و در ماه مارس به بالاترین حد خود یعنی 73798 دلار رسیده است که ناشی از تقاضا برای وجوه قابل معامله در مبادلات ایالات متحده است.

با این حال، آخرین مشاهدات علی، تحلیلگر رمزارز، ممکن است به یک روند نگران کننده اشاره کند: کاهش قابل توجهی در فعالیت زنجیره ای مرتبط با مبادلات بیت کوین.

فعالیت درون زنجیره ای به تراکنش ها و تعاملاتی اشاره دارد که مستقیماً روی بلاک چین ثبت می شوند. این اندازه گیری می تواند در درک رفتار و احساسات فعالان بازار بسیار مهم باشد. در حالی که فعالیت بیشتر روی زنجیره اغلب با افزایش علاقه سرمایه گذاران و حجم معاملات بالاتر همراه است، کاهش ممکن است خلاف آن را نشان دهد.

همانطور که تحلیلگر علی تاکید می کند، کاهش بیت کوین در فعالیت های زنجیره ای مرتبط با مبادلات می تواند نشان دهنده دوره ای از کاهش علاقه سرمایه گذاران و کاهش استفاده از شبکه باشد.

از آنجایی که معاملات کمتری در صرافی ها انجام می شود، نشان می دهد که معامله گران و سرمایه گذاران یا دارایی های خود را در سردخانه نگه می دارند، فعالیت تجاری خود را کاهش می دهند یا علاقه سرمایه گذاران را کاهش می دهند.

کاهش فعالیت های زنجیره ای ممکن است نشانگر منفی چشم انداز بلندمدت بیت کوین نباشد. این ممکن است به سادگی منعکس کننده یک دوره تثبیت یا دوره ای از نشستن سرمایه گذاران در حاشیه در میان فعالیت های ضعیف در بازار در انتظار یک حرکت بزرگ باشد. اما نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران در حال حاضر نسبت به دوره‌های قبلی فعالیت زیاد، علاقه کمتری به بیت‌کوین دارند.

مرتبط با

بیت کوین به پایین ترین سطح یک ماهه خود سقوط کرد زیرا کمبود محرک های جدید بازار باعث کاهش رکورد رالی امسال شد.

از زمانی که در ماه مارس به بالاترین قیمت خود یعنی نزدیک به 74000 دلار رسید، بیت کوین در بحبوحه خوش بینی فزاینده نسبت به تایید صندوق های قابل معامله در مبادلات ایالات متحده که مستقیما بزرگترین ارز دیجیتال را در اختیار دارند، تقریباً 14 درصد سقوط کرده است. تغییر انتظارات برای کاهش نرخ های بهره ایالات متحده، که باعث کاهش تقاضا برای پرخطرترین دارایی ها می شود، نیز به مالیخولیا می افزاید.

بیت کوین در جلسه معاملاتی روز جمعه به 63300 دلار سقوط کرد که پایین ترین سطح آن از 15 می است و اکنون 64232 دلار افزایش یافته است که 0.31 درصد نسبت به 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید