چارلی شرم، کارشناس بیت کوین، “آخرین” روند صعودی را پیش بینی می کند


بیانیه معاون اول بنیاد بیت کوین بحثی را در مورد چشم انداز بلندمدت نوسانات کریپتو و چرخه های بازار در دارایی های دیجیتال به راه انداخته است. چرا چرخه جدید صعودی ممکن است خاص باشد؟

“حماسه و نهایی”: چارلی شرم بازار گاو نر را آغاز می کند

مرحله بعدی بازار صعودی برای بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال حماسی خواهد بود، اما می تواند آخرین مرحله نیز باشد. یکی از این پیش بینی های غیر متعارف توسط پیشگام بیت کوین (BTC) چارلی شرم با 255000 دنبال کننده خود در X (توئیتر سابق) در 2 فوریه 2024 به اشتراک گذاشته شد.

به گفته وی، بلوغ این بخش دلیلی برای “آخرین” بازار صعودی بیت کوین (BTC) خواهد بود.

تز در مورد “بلوغ” بیت کوین (BTC) و بازارهای ارزهای دیجیتال در بین تحلیلگران و معامله گران محبوب است. هر چه نقدینگی بیشتر و بیشتر به فضای کریپتو تزریق می شود، نوسانات آن در حال کاهش است.

بنابراین، عملکرد بیت کوین (BTC) به طور فزاینده ای مشابه عملکرد S&P 500 و حتی طلا است. آلتکوین های بزرگی مانند اتریوم (ETH)، کاردانو (ADA) و Polygon (MATIC) از این مدل کپی می کنند.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، نوسانات سالانه بیت کوین (BTC) به 45٪ کاهش یافته است. این 4 برابر کمتر از اوج ثبت شده در سال 2012 است.

آیا تا 2140 فراز و نشیب وجود دارد؟

اکثریت پیروان شرم با موضع او مخالف بودند. برخی موافقند که نوسانات بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال کاهش می یابد، اما طول عمر کلاس های دارایی جدید بدون چالش باقی می ماند.

در حالی که سایر مفسران پیش بینی می کنند که بیت کوین (BTC) آخرین چرخه خود را در اوایل دهه 2030 خواهد دید، پرشورترین طرفداران فکر می کنند که این امر تا زمانی که بیت کوین (BTC) در سال 2140 استخراج شود صادق است.

چارلی شرم چهارم یکی از برجسته ترین پیشگامان جنبش بیت کوین (BTC) است. در سال 2011، او BitInstant را تأسیس کرد، یک سرویس خرید بی‌وقفه BTC که 30 درصد از کل حجم تراکنش بیت‌کوین (BTC) را پردازش می‌کند.

همانطور که U.Today در سال 2018 گزارش داد، او همچنین به عنوان یکی از اولین میلیونرهای بیت کوین (BTC) شناخته می شد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید