تحلیلگر می گوید بیت کوین در میان فشارهای نظارتی “غیرقابل لمس” است


به گفته مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا، بیت کوین «غیرقابل لمس» است، زیرا نسبت به سایر ارزهای رمزپایه موجود در فضا، مانند اتر، غیرمتمرکزتر است.

به گفته مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ، بیت کوین (BTC) علیرغم فشارهای نظارتی مداوم در صنعت کریپتو، “غیرقابل لمس” است و کسانی که در معرض کمی از ارزهای دیجیتال قرار دارند “به طور جدی احمق هستند”.

مک گلون در جریان پخش 3 آوریل با میزبان پادکست کریپتو اسکات ملکر، استدلال کرد که برخلاف سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند اتر (ETH)، بیت کوین نمی تواند توسط قانونگذاران نابود شود زیرا غیرمتمرکزتر است.

مک‌گلون گفت: «بسیار تحقیر وجود دارد که تنظیم‌کننده‌ها کل فضا را عقب می‌اندازند و این اصلی‌ترین چیزی است که بیت‌کوین در آن متمایز است.

شما نمی توانید کاری برای آن انجام دهید و نمی توانید آن را بکشید، و این بی سابقه است. او دست نخورده است.”

وقتی در مورد همه این ارتقاها و افرادی که این کار را انجام می‌دهند و افرادی که این کار را برای بهتر کردن آن انجام می‌دهند می‌شنوید، می‌توانید استدلال کنید که اتریوم یک امنیت است، من خوبم، خوب این کمی ترسناک است، نمی‌تواند این کار را انجام دهد. بیت کوین، بنابراین خوب و چشمگیر است.» مک گلون اضافه کرد.

صنعت کریپتو اخیراً با موجی از فشار در ایالات متحده مواجه شده است زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از صرافی کریپتو کراکن به دلیل خدمات سهام خود شکایت کرد و متعاقباً از Paxos ناشر استیبل کوین به دلیل Binance USD (BUSD) شکایت کرد. رگولاتور همچنین تغییراتی در قوانین پیشنهاد کرد که شرکت‌های رمزنگاری را هدف قرار می‌دهد که به عنوان نگهبان فعالیت می‌کنند.

مک گلون خاطرنشان کرد که بیت کوین همچنان صعودی است، اما انتظار دارد در صورت وقوع رکود، قیمت دوباره همراه با سایر دارایی ها کاهش یابد.

در ژانویه، او هشدار داد که BTC ممکن است هنوز افزایش پیش بینی شده را به عنوان فشار ناشی از شرایط چالش برانگیز اقتصاد کلان و افزایش نرخ بهره نبیند.

به گفته مک گلون، تصمیم سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) برای کاهش تولید روزانه نفت در 2 آوریل و افزایش نرخ بهره فدرال رزرو برای کنترل تورم، احتمال رکود را افزایش می دهد.

ما امروز صبح تماس صبحگاهی داشتیم و آنا ونگ، اقتصاددان ما گفت: “بله، سناریوی اصلی آنها این است که رکود در سه ماهه سوم شروع می شود.”

اوپک کمک می‌کند. تشدید فدرال‌رزرو کمک می‌کند. بنابراین همه دارایی‌ها باید کاهش یابند. این یعنی بیت کوین. سریع‌ترین اسب در مسابقه. بنابراین در کل، من قطعاً نسبتاً بالا هستم.»

مرتبط با: تحلیلگر توضیح می دهد که بیت کوین در پی بحران بانکی از تمام دارایی های رمزنگاری برتری خواهد داشت

از نظر مک‌گلون، «جدی احمقانه» است که خطر مواجه نشدن با کریپتو یا تلاش نکردن در مقابل آن را بگیریم.

اصلی‌ترین چیزی که من برای بیت کوین به آن نگاه می‌کنم این است که اگر شما یک مدیر پول هستید، چرا این خطر را دارید که بخشی از این دارایی انقلابی را نداشته باشید، به خصوص که آنقدر بحث برانگیز است که می‌خواهید حداقل بخشی از آن را داشته باشید، زیرا ندارید. داشته باش.» او گفت: یک احمق در طول تاریخ، می خواهم شبیه او باشم.

“افراد باهوش این را می‌دانند؛ ما قرار نیست بلاک‌باستر یا سیرز باشیم و بخشی از این فناوری خواهیم بود.”

مجله: سازمان های مجری ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Stephen Katte

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید