انتقال بیت‌کوین: چگونه HODLers می‌تواند به تفاوت‌ساز تبدیل شود و پذیرش را تحریک کند


وقتی به بیت کوین فکر می کنید، به طور بالقوه بزرگترین کشور یا یکی از بزرگترین کشور های امروزی است. جف بوث به کوین تلگراف گفت اما ورودی دیجیتال و فراگیر است.

اگر بیت‌کوین (BTC) یک کشور بود، می‌توانست یکی از بزرگ‌ترین کشورها در جهان باشد. این به گفته جف بوث، شریک عمومی صندوق سرمایه گذاری بیت کوین Ego Death Capital و نویسنده کتاب «قیمت فردا» است. کوین تلگراف برای درک بهتر و تجسم وضعیت حرکت بیت کوین در سال 2023 با بوث مصاحبه کرد.

بوث در بدفورد، یک شهر کوچک حومه ای که طرفداران بیت کوین و رهبران نظر کلیدی را از سراسر جهان به خود جذب کرده است، به نوشیدن آبجو و گفتگو درباره بیت کوین نشست. بوث در مورد ظهور و انعطاف پذیری جامعه بیت کوین در دهه 2020 و اینکه چگونه مردم می توانند شخصاً درگیر شوند، اظهار نظر کرد.

جف بوث (راست) با جو هال از Cointelegraph صحبت می کند

بوث پیشنهاد کرد که اگر اعضای آن بیشتر وقت خود را به این هدف اختصاص دهند، جامعه بیت کوین می تواند جهان را متحول کند. بوث به کوین تلگراف گفت: «من قصد دارم نرخ پذیرش همه این افراد را به شدت تغییر دهم و بیشتر وقت خود را صرف آنها کنم.

HODLers بیت کوین ستون فقرات بیت کوین هستند و بیت کوین های خود را به امید پذیرش انبوه ارز یک روزه نگه می دارند. اما بوث استدلال می کند که اگر تعداد بیشتری از این افراد بتوانند به طور فعال از بیت کوین خود استفاده کنند، جنبش می تواند شتاب بیشتری بگیرد و سریعتر به هدف خود برسد:

تعجب آور خواهد بود اگر افرادی که آن را به عنوان یک حصار نگه می دارند تصمیم بگیرند که من به جلو حرکت کنم، زمان بیشتری را در دنیایی که می خواستم ببینم سپری کنم و وقت و توجه آنها را به آنجا معطوف کنم. دنیا به آنجا حرکت می کرد. من خودم این را دیدم.»

از مراحل ساده‌ای مانند پرسیدن اینکه آیا معامله‌گران بیت‌کوین را می‌پذیرند تا پذیرش بیت‌کوین به‌عنوان وسیله مبادله ترجیحی برای کسب‌وکارها، حرکت‌های خاصی وجود دارد که افراد می‌توانند برای پیشبرد این هدف انجام دهند. دیدارهای چهره به چهره بیت کوین نیز در این امر نقش دارند. بوث در مورد تاثیر تیم فوتبال رئال بدفورد با موضوع بیت کوین اظهار نظر کرد. این راهی برای تبلیغ بیت کوین به مخاطبان گسترده تر است:

“او [Peter McCormack is] استفاده از این ابزار برای پیشبرد بسیاری از چیزهای دیگر واقعاً جالب است.”

در مصاحبه ای جداگانه، پیتر مک کورمک به کوین تلگراف گفت که جنبش بیت کوین در سال 2023 فقط مربوط به بیت کوین نیست: “نوستر، این بیت کوین است، دروغ های رسانه های اصلی، حکمرانی و مقررات بد.” NOSTR یک پروتکل غیرمتمرکز است که توسط طرفداران بیت کوین پشتیبانی می شود. برنامه‌های NOST مانند Damus در تلاش برای رقابت با توییتر و دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی محبوب هستند.

بوث به اشتراک گذاشت که از زمانی که او با بیت کوین شروع به کار کرد، راه های بیشتری برای استفاده و ارتباط با بیت کوین وجود داشته است که گاهی اوقات به عنوان مصرف “قرص نارنجی” از آن یاد می شود. کانادایی مشاهده می کند که شبکه پرداخت، شبکه لایتنینگ و Fedimint، راه حلی برای نظارت مشترک، راه های بیشتری را برای علاقه مندان به بیت کوین ارائه می دهند. همچنین، تعامل و تعامل زیادی به صورت آنلاین در این زیر مجموعه های بیت کوین انجام می شود:

شگفت‌انگیز است که چگونه بسیاری از دوستان من، که من هرگز آنها را ملاقات نکرده‌ام و آنها را دوستان صمیمی می‌دانم، در طول زمان این روابط را ایجاد کرده‌اند، این روابط آنلاین که شما هرگز ندیده‌اید.

با این حال، “چیزی در مورد ملاقات حضوری و عمیق تر شدن با انجام آن در آن زمان وجود دارد. این درست است، و چیزی در مورد آن وجود دارد که به نظر من نمی توان آن را به صورت آنلاین تغییر داد. ابتکاراتی مانند مک کورمک در بدفورد به پر کردن این شکاف کمک می کند و کاربران بیت کوین را درگیر می کند. جامعه محلی استقرار را تشویق می کند.

مرتبط با: چه امنیتی؟ علاقه مندان به بیت کوین عبارت اصلی 12 کلمه ای آشنا را در چند دقیقه شکستند

همچنین، با توجه به اینکه بیت کوین‌ها اکنون در سراسر جهان توزیع می‌شوند – با جوامعی که در سنگال، گواتمالا و ویتنام در حال ظهور هستند، Booth پتانسیل تکامل اثرات شبکه محلی را می‌بیند.

“در واقع چند بیت کوین دار نگه داشته و منتظر هستند؟” او درخواست کرد.

شگفت‌انگیز خواهد بود اگر افرادی که دقیقاً مانند یک حصار ایستاده‌اند تصمیم بگیرند که «من به جلو حرکت می‌کنم، زمان بیشتری را در دنیایی که می‌خواهم ببینم سپری می‌کنم» و وقت و توجه خود را به آنجا معطوف کنند. ”

در نهایت، بوث نتیجه می گیرد: “جهان به آنجا منتقل می شد.”

این مصاحبه بخشی از یک مستند آینده در مورد بیت کوین در بدفورد است که در یوتیوب کوین تلگراف نمایش داده می شود. اشتراک در.

مجله کوین تلگراف: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟


نویسنده: Joe Hall

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید