“خستگی معامله گر بیت کوین” در حالی که قیمت منتظر انفجار حماسی است، نمایش داده می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بسیاری از سرمایه گذاران انتظار دارند که قیمت بیت کوین (BTC) پس از هفته ها حرکت متغیر بهبود یابد. در حالی که انتظارات برای بهبود همچنان بالاست، پلتفرم تحلیل بازار Santiment فاش کرده است که بازار در حال حاضر با “خستگی سرمایه گذاران بیت کوین” مواجه است.

بازگشت بیت کوین نزدیک است

خستگی سرمایه گذار بیت کوین، به ویژه، به عنوان یک روند نگران کننده اصلی برجسته شده است. زیرا این سطح گسترده از ترس، عدم قطعیت و شک (FUD) با تسلیم شدن سرمایه گذاران نادر است. Santiment اشاره کرد که این عدم علاقه به بیت کوین زمانی رخ داد که قیمت سکه از 65000 دلار به 66000 دلار افزایش یافت.

مرتبط با

بر اساس نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم تحلیل بازار، احساس وزنی بیت کوین به 0.800433- می رسد. یک روند جالب در میان این FUD این است که نهنگ های بیت کوین با نرخ هشدار دهنده ای پول انباشته می کنند. سانتیمنت خاطرنشان کرد که این احساسات منفی، همراه با تجمع نهنگ‌ها، اغلب نشان‌دهنده ته‌نشینی قریب‌الوقوع است.

چیزی که اساساً نشان می دهد این است که فروش قیمت بیت کوین ممکن است به زودی دنده تغییر کند و انباشت بالقوه ممکن است به طور کلی فراگیر شود.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.83 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، 65849.86 دلار معامله می شد. اگرچه با توجه به اقدامات اخیر قیمت، این افزایش غیرعادی نیست، بیت کوین ممکن است قبل از اینکه بتواند به طور کامل از منطقه نزولی خارج شود، نیاز به افزایش قابل مشاهده تری داشته باشد.

اصول اولیه وجود دارد

بیت کوین معتبرترین ارز دیجیتال است، شناختی که به آن برتری نسبت به فروش بلندمدت می دهد. وجود ETF Spot Bitcoin، چرخه نصف شدن گذشته و آغوش نهادی به بازگشت انرژی صعودی به ارز دیجیتال کمک می کند.

مرتبط با

در سطح فعلی، حجم همچنان افزایشی را در بهره کلی نشان می‌دهد و با 44.26 درصد کاهش به 19,148,407,098 دلار رسیده است. بازگشت مداوم جریان‌های ورودی به ETF بیت‌کوین در ایالات متحده می‌تواند محرک مهمی باشد که در بلندمدت باید مراقب آن بود.




نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید