معامله گر بیت کوین قیمت 63 هزار دلار بیت کوین را برای شکستن باندهای جدید بولینگر هدف قرار داده است


با توجه به داده‌ها، قیمت بیت کوین در حال شکل‌گیری است تا شکستگی نادر باندهای بولینگر را تکرار کند که فقط یک بار در چرخه نصف شدن اتفاق می‌افتد.

یک معامله گر محبوب امیدوار است که بیت کوین (BTC) بتواند به لطف یک شکست ساده خط روند، برای سودهای تاریخی تنظیم شود.

داخل بحث توییتر در 5 می، Titan of Crypto یک سیگنال صعودی نادر را در اندیکاتور Bollinger Bands برای نمودار ماهانه بیت کوین نشان داد.

قیمت بیت کوین ممکن است شاهد یک شکست بی امان باشد

اقدام قیمت بیت کوین در حال حاضر به طرق مختلف در بازه های زمانی مختلف بر احساسات تأثیر می گذارد. در حالی که ناظران از حرکت‌های کوتاه‌مدت مطمئن نیستند، اتفاق نظر وجود دارد که با نزدیک شدن به نصف شدن یارانه‌های بلاک، روند صعودی بیت‌کوین بیشتر در پیش است.

با این حال، وقتی نوبت به ردیابی اتفاقات بعدی می‌رسد، ممکن است نگاهی به چرخه‌های نصف‌سازی گذشته، به‌ویژه نوسانات، کافی باشد.

همانطور که Titan of Crypto اشاره می کند، باندهای Bollinger در بازه های زمانی ماهانه تکرار یک رویداد شکست را ایجاد می کنند که فقط یک بار در هر چرخه اتفاق می افتد.

در دو نمونه قبلی نشان داده شده در نمودار همراه، در سال‌های 2016 و 2019، BTC/USD وارد بخش بالایی کانال Bollinger Band شد تا شاهد سودهای قابل توجهی باشد.

باندهای بولینگر شاخص مهمی از نوسان در بازه های زمانی قیمت هستند. آنها حول میانگین متحرک ساده 20 دوره ای (SMA) می چرخند، که به عنوان خط وسط با دو انحراف استاندارد در بالا و پایین نشان دهنده کانال عمل می کند.

این باندها با نوسانات گسترش می یابند و منقبض می شوند، و رویدادهای خاص، مانند زمانی که قیمت ها در تماس با باندها یا حتی فراتر از آن قرار می گیرند، اغلب توسط معامله گران مهم تلقی می شوند.

در حال حاضر، نمودار یک ماهه BTC/USD نشان می دهد که قیمت تلاش می کند تا از خط SMA عبور کند. چیزی که اگر تایید شود، تکرار کلاسیک گاو نرهای گذشته را نشان می دهد.

در اظهار نظر، Titan of Crypto آن را به عنوان “شکست بی امان” توصیف کرد.

«BTC در آستانه شکستن خط پایه ماهیانه باندهای بولینگر است. و زمانی که این اتفاق بیفتد، هدف 1 بی وقفه آن را دنبال خواهد کرد.»

این امر بیت کوین را به 63500 دلار می رساند.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Titan of Crypto/ Twitter

در حالی که برای رسیدن به بالاترین سطح کنونی کافی نیست، هدف قیمت می تواند در عرض یک سال به نقطه نصف برسد. چقدر طول می کشد تا مشخص شود، Titan of Crypto پذیرفته شده.

قیمت بیت کوین منتظر زمان خود است

در همین حال، ماه گذشته، خالق گروه ها، جان بولینگر، استدلال کرد که بیت کوین در یک نقطه محوری در بازه های زمانی روزانه قرار دارد.

مطالب مرتبط: آیا بیت کوین بیش از حد خرید است یا بیش از حد فروخته می شود؟ استفاده از Bollinger Bands برای پیدا کردن!

در آن زمان، قیمت خط SMA را به عنوان پشتیبانی مجدد آزمایش می کرد و سپس وارد محدوده اطراف آن می شد. اما اکنون، طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، به سمت باند بالایی حرکت می‌کند.

نمودار کندل استیک ۱ روزه BTC/USD (Bitstamp) با باندهای بولینگر. منبع: TradingView

بعداً، تحلیلگر CryptoCon پیشنهاد کرد که اگرچه بیت کوین از بالاترین سطح محلی خود یعنی 31000 دلار سقوط کرده است، هنجارهای باندهای بولینگر بازه زمانی پایین هنوز دست نخورده هستند.

مجله: چک های کریپتو و باگ ها شکسته شده اند: در اینجا نحوه رفع آنها آورده شده است

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید