بیت کوین به 29 هزار دلار رسید! چرا BTC تحت تأثیر فشار نظارتی قرار نمی گیرد؟


با ما همراه باشید تا در مورد اهمیت رسیدن بیت کوین به 29000 دلار و اینکه چرا تحت تأثیر فشارهای نظارتی و بانک های در حال سقوط قرار نگرفته صحبت می کنیم.

در یکشنبه چت های این هفته کوین تلگراف، از برنت زو، بنیانگذار و مدیر عامل Umee استقبال می کند، یک مرکز مالی غیرمتمرکز که بر اساس Cosmos SDK ساخته شده است و ابزارهایی را برای برنامه های استقراض و وام در سطح کلان ارائه می دهد. قبل از تأسیس Umee، Xu در حالی که نقشه راه استراتژیک و مشارکت برای اکوسیستم کیهان را تنظیم می کرد، استراتژی را در Tendermint رهبری می کرد.

ما امروز با موضوع اصلی خود شروع می کنیم: بیت کوین (BTC) علیرغم فشارهای نظارتی اخیر ایالات متحده بر شرکت های رمزنگاری و عدم اطمینان مربوط به آن، به بالاترین قیمت جدید 29000 دلار در سال 2023 رسیده است. این همچنین می تواند نشان دهد که به نظر نمی رسد بازار ارزهای دیجیتال از شکایت کمیسیون معاملات آتی کالا علیه بایننس و مدیر عامل آن، Changpeng “CZ” Zhao، چندان آزاردهنده نباشد. حتی شاخص ترس و طمع کریپتو، که به دنبال کمی کردن «احساسات و احساسات» فعلی نسبت به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی است، طی ماه گذشته علیرغم نوسانات صنعت بانکداری جهانی به طور پیوسته افزایش یافته است. واقعاً همه اینها برای فضای کریپتو چه معنایی دارد؟ آیا سرمایه گذاران نباید اینقدر نگران مقررات باشند؟

این هفته عربستان سعودی، کنیا، پاکستان، روسیه، هند و برزیل تصمیم گرفتند به جای دلار آمریکا با ارزهای خود معامله کنند. چرا آنها تصمیم به این کار گرفتند و آیا تاثیر قابل توجهی بر آمریکا و دلار خواهد داشت؟ اگر چنین است، آیا پیامدهایی برای فضای کریپتو وجود خواهد داشت؟

ما از شو می‌پرسیم که دیدگاه او برای پروتکل‌های DeFi چیست و چگونه صرافی‌های ارز دیجیتال قصد دارند خدمات بانکی خود را در آینده ایجاد کنند. صرافی‌های متمرکز ارز دیجیتال در حال حاضر تحت فشارهای بسیاری از سوی تنظیم‌کننده‌ها قرار دارند، اما همچنان شاهد هستیم که Fidelity Investments عرضه‌های خود را گسترش می‌دهد و نزدک به راه‌اندازی پلتفرم نگهبانی رمزارز خود نزدیک‌تر می‌شود. ما همچنین نظرات Xu را در مورد توسعه اخیر Fidelity Investment دریافت کردیم.

در حال حاضر وقتی صحبت از مقررات در فضای کریپتو می شود، چیزهای زیادی وجود دارد که بیشتر بر صنعت کریپتو فشار وارد می کند. ما از شو می‌پرسیم که چشم‌انداز بلندمدت او برای آینده فضای کنترل‌شده رمزنگاری در ایالات متحده چیست.

به نظر می رسد فدرال رزرو ایالات متحده در نبردی بی امان با تورم است. افزایش نرخ بهره پایانی ندارد آیا فدرال رزرو در مبارزه خود شکست می خورد؟ در چه مقطعی شاهد توقف افزایش نرخ‌ها خواهیم بود و رسیدن فدرال رزرو به اهداف خود در سال جاری چقدر واقع بینانه است؟

همه این ها و موارد دیگر را پوشش می دهیم، پس حتما تا انتها با ما همراه باشید. گفتگوهای بازار هر پنجشنبه ساعت 12:00 بعد از ظهر به وقت شرقی (17:00 بعد از ظهر UTC) پخش می شود. هر هفته با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد صنعت کریپتو و بلاک چین مصاحبه می‌شود. بنابراین به صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph بروید و دکمه‌های Like و Subscribe را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده ما بشکنید.


نویسنده: Adrian J. Permal

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید