بیت کوین از دونالد ترامپ پیشی گرفت، اسلحه در آمریکا: Google Trends


اصطلاحات غالباً محبوب مانند اسلحه، چاک نوریس، بیمه درمانی و سیاست حتی به 10 نفر برتر لیست راه پیدا نکردند.

در میان مناقشات فزاینده پیرامون دونالد ترامپ، اسلحه و سایر مسائل مربوط به سیاست و سرگرمی، بیت کوین (BTC) همچنان بیشترین جستجو را در گوگل در ایالات متحده دارد.

مقایسه حجم جستجو بر اساس داده های Ahrefs نشان داد که آمریکایی ها بیشتر به بیت کوین اهمیت می دهند و نوادا را به عنوان “ایالتی که بیشترین علاقه بیت کوین” را در ایالات متحده دارد قرار می دهد. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور اسبق ایالات متحده، دائماً در سرفصل‌های اتهامات عنوان شده است، اما این اصطلاح دومین عبارت پر جستجو در آمریکا است.

مقایسه حجم جستجو (ایالات متحده و جهانی). منبع: Ahrefs

همانطور که در بالا نشان داده شد، سایر اصطلاحات محبوب پس از بیت کوین و دونالد ترامپ به ترتیب شامل اخبار فوری، الویس پریسلی و دنیای دیزنی می شود. اصطلاحات غالباً محبوب مانند اسلحه، چاک نوریس، بیمه درمانی و سیاست حتی به 10 نفر برتر لیست راه پیدا نکردند.

مقایسه جستجوی دونالد ترامپ و بیت کوین. منبع: گوگل ترندز

با این حال، در 30 روز گذشته، در 4 و 5 آوریل، زمانی که گزارش هایی مبنی بر دستگیری احتمالی منتشر شد، طبق داده های Google Trends، جستجوهای دونالد ترامپ در گوگل تنها برای دو روز از بیت کوین پیشی گرفت.

مقایسه سراسری جستجوهای بیت کوین منبع: گوگل ترندز

مقایسه ایالت به ایالت نشان داد که نوادا بیشترین جستجو برای بیت کوین را داشته است و پس از آن میامی، کالیفرنیا و واشنگتن به ترتیب در رتبه های بعدی قرار دارند.

به گفته Trading Browser، دلیل اصلی این یافته به مالیات های پایین تر و ابتکارات دولت محلی برای تشویق نوآوری نسبت داده می شود. این مطالعه اضافه کرد که “نفس قمار طولانی مدت نوادا ممکن است عاملی در موفقیت و علاقه زیاد به بیت کوین باشد.”

مرتبط با: Binance.US نمی تواند شرکای بانکی در ایالات متحده پیدا کند: گزارش

گزارش جدید وزارت خزانه داری آمریکا به این نتیجه رسیده است که کره شمالی و جنایتکاران از خدمات DeFi برای کسب سود غیرقانونی استفاده می کنند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، وزارت خزانه داری معتقد است که “بیشتر پولشویی، تامین مالی تروریسم، و تامین مالی نشت” با استفاده از پول فیات یا خارج از اکوسیستم دارایی دیجیتال رخ می دهد.

مجله: DeFi مزارع Ponzi را برای “بازده واقعی” رها می کند
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید