بیت کوین «گودزیلا فراتر از ATH» را با وجود کشتار: سامسون مو


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “کاهش کلاهبرداری بیت کوین؛ قیمت باید بیش از 0.1 میلیون دلار باشد”
  • بیت کوین “گودزیلا از ATH عبور کرد”

سامسون مو، CSO سابق Blockstream و در حال حاضر مدیر عامل شرکت متمرکز بر بیت کوین JAN3، به پلتفرم X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) رفت تا نظرات خود را در مورد کاهش فعلی قیمت بیت کوین به اشتراک بگذارد.

این متخصص با بیان اینکه بیت کوین به طور واقعی باید بیش از 0.1 میلیون دلار ارزش داشته باشد، دوباره گفت که انتظار دارد به زودی یک شمع گودزیلا ظاهر شود.

“کاهش کلاهبرداری بیت کوین؛ قیمت باید بیش از 0.1 میلیون دلار باشد”

مو در مورد حمام خون اخیری که ارز دیجیتال پرچمدار جهان، بیت کوین، با آن مواجه شده است، اظهار نظر کرد. اینفلوئنسر مطمئن است که این “سرکوب مصنوعی قیمت” است – زمان این اصلاح بزرگ بیت کوین به دلیل دولت آلمان و Mt. Gox اظهار داشت که نقدینگی کم همزمان با نقل و انتقالات بزرگ BTC انجام شده در دوره تعطیلات است.

مو خاطرنشان کرد که همه چیز “بیش از حد عالی” به نظر می رسد. او به آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد به عنوان “کاهش تقلب” مصنوعی برای بیت کوین اشاره کرد. به گفته مدیر عامل JAN3، اگر این کاهش رخ نمی داد، بیت کوین در حال حاضر “واقع بینانه” بیش از 100000 دلار ارزش داشت.

این هفته دولت آمریکا ۷۵ میلیون دلار بیت کوین را به کوین بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده منتقل کرد.

بیشتر این وجوه در طی بیش از 10 سال پیش تعطیلی بازار Darknet، جاده ابریشم، ضبط شد و همچنین در نتیجه عملیات علیه هکرها و کلاهبرداران مصادره شد.

در مجموع در این هفته، بیش از 241 میلیون دلار بیت کوین به کوین بیس و سایر صرافی های رمزنگاری متمرکز مانند Bitstamp و Kraken منتقل شد. دولت آلمان همچنین سهام بزرگ BTC را فروخت. این دولت‌ها با هم، تقریباً ۷۰۰ میلیون دلار بیت‌کوین را به صرافی‌ها منتقل کردند.

همچنین، Mt. صرافی Gox امروز بازپرداخت را به سرمایه گذاران آغاز کرد و در حال آماده شدن برای شروع پرداخت با انتقال 47229 بیت کوین به ارزش بیش از 2 میلیارد دلار است. اوایل امروز، صرافی 1545 بیت کوین را به بیت بانک انتقال داد که معادل 84.87 میلیون دلار فیات است.

مرتبط با

بیت کوین “گودزیلا از ATH عبور کرد”

در حالی که Mow به فروش بیت کوین های «دست ضعیف» ادامه می دهد، Mt. او گفت که از ترس “موج فروش طولانی” توسط Gox و دولت آلمان عمل می کند و معتقد است که فشار فروش ناچیز باقی خواهد ماند.

بنابراین، با وجود این، بیت کوین از بالاترین رکورد تاریخ خود فراتر خواهد رفت و به یک اوج قیمت تاریخی جدید خواهد رسید.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید