بیت کوین به 80000 دلار: شاخص BTC هدف اصلی بعدی را سیگنال می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، پیشرفت های اخیر خود را افزایش داده و به بالاترین رقم تاریخ به بالای 73000 دلار رسیده است. بر اساس داده های CoinMarketCap، قیمت بیت کوین آخرین بار با 0.97 درصد افزایش به 72486 دلار رسیده است. پیش از این در معاملات امروز به بالاترین حد خود یعنی 73709 دلار رسیده بود.

با هر افزایش قیمت، سرمایه گذاران و تحلیلگران مشتاقانه منتظر هدف اصلی بعدی افزایش بیت کوین هستند.

در حال حاضر چشم ها روی سطح 80000 دلار است که می تواند مانع روانی برای قیمت بیت کوین باشد. با این حال، شاخص های صعودی نشان می دهد که بیت کوین پتانسیل فراتر رفتن از این سطح را دارد و اهداف خود را حتی بالاتر می برد.

یک شاخص محبوب بیت کوین نشان می دهد که بیت کوین ممکن است به 80000 دلار برسد و 83000 دلار به عنوان هدف مهم بعدی تعیین شود.

به گفته تحلیلگر ارزهای دیجیتال علیهمانطور که در باندهای قیمت گذاری بیت کوین MVRV بیان شده است، هدف قیمت کلیدی بعدی برای BTC 83035 دلار است.

باندهای قیمت گذاری بیت کوین MVRV، بر اساس نسبت «ارزش بازار به ارزش واقعی» (MVRV) ایجاد شده از تقسیم ارزش بازار بیت کوین بر ارزش تحقق یافته، نشان می دهد که 83000 دلار می تواند هدف کلیدی بعدی بیت کوین باشد. فرض در اینجا این است که اگر بیت کوین با موفقیت مانع 80000 دلار را برطرف کند، سطح مقاومت قابل توجه بعدی که باید بر آن غلبه کرد می تواند 83000 دلار باشد.

آیا بیت کوین به اوج بازار خود می رسد؟

بر اساس برآوردهای فعلی، تقریباً 36 روز تا نصف شدن بیت کوین باقی مانده است که احتمالاً در ماه آوریل رخ خواهد داد. انتظارات قبل از این رویداد در حال افزایش است که به عنوان افزایش قیمت بیت کوین دیده می شود.

به گفته علی، پس از نصف شدن بیت کوین در سال 2012، بیت کوین در 367 روز به اوج خود رسید. پس از هاوینگ سال 2016، 526 روز طول کشید تا به اوج بازار برسد، در حالی که نصف شدن سال 2020، BTC 547 روز طول کشید تا به بالاترین سطح بازار برسد.

علی نتیجه می گیرد که الگوهای تاریخی نشان می دهد که بیت کوین ممکن است هنوز تا رسیدن به اوج بازار فاصله زیادی داشته باشد، اما او کاهش جزئی در این مسیر را رد نمی کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید