آیا بیت کوین به 8 میلیون دلار می رسد؟ آنتونی اسکاراموچی پیش بینی حماسی قیمت BTC خود را به اشتراک می گذارد


فهرست

  • 170000 دلار بیت کوین برای این چرخه
  • «بیت کوین بخر. آماده کردن”

آنتونی اسکاراموچی، سرمایه‌گذار افسانه‌ای، نظر خود را در مورد قیمت بیت کوین پیش از رویداد نصف شدن که در آوریل امسال برگزار می‌شود، به اشتراک گذاشت.

در مصاحبه اخیر با CNBC، اسکاراموچی اظهار داشت که نصف شدن هنوز قیمت گذاری نشده است، زیرا قیمت بیت کوین «زمینه زیادی دارد». در مورد هدف قیمتی خود، او انتظار دارد که ارزش بیت کوین تا 10 برابر از سطوح فعلی افزایش یابد.

من فقط می گویم که طلا باید با نصف ارزش خود معامله شود، که شش تا هشت تا ده برابر از اینجا حرکت می کند. با این حال وی افزود که این حرکت در کوتاه مدت انجام نخواهد شد.

170000 دلار بیت کوین برای این چرخه

در آوریل 2024، بازار بیت کوین (BTC) با راه اندازی صندوق های قابل معامله در مبادلات (ETF) رشد قابل توجهی را تجربه می کند و بیش از 10 میلیارد دلار جریان جدید برای بیت کوین ایجاد می کند. این رقم از نقطه عطف 10 میلیارد دلاری که ETF طلا (GLD) به آن دست یافته است، فراتر می رود، اما تنها 25٪.

این باور وجود دارد که رویداد نصف شدن بیت کوین، که در آن پاداش استخراج کنندگان به نصف کاهش می یابد، قبلاً بر قیمت گذاری بازار تأثیر گذاشته است. آنتونی اسکاراموچی مخالف است و استدلال می کند که بیت کوین هنوز جا برای افزایش قابل توجه ارزش دارد. اسکاراموچی بیت کوین را به عنوان یک فروشگاه دیجیتالی با ارزش با پتانسیل شش تا ده برابر بیشتر از سطوح فعلی می بیند.

منبع: CoinMarketCap

با وجود پتانسیل بیت کوین، اسکاراموچی به نوسانات و ماهیت چرخه ای آن اذعان دارد. او هدف قیمتی بالقوه 170000 دلاری را برای این چرخه پیش بینی می کند که ناشی از امواج تقاضا و پذیرش است.

علاوه بر این، اسکاراموچی به ارزهای دیجیتال دیگری مانند Solana و Avalanche علاقه نشان می دهد، اما بیت کوین به دلیل تسلطش در بازار، تمرکز اصلی او باقی مانده است.

«بیت کوین بخر. آماده کردن”

اسکاراموچی، یکی از طرفداران سرسخت بیت کوین، به طور فعال پتانسیل تحول آفرین آن را ترویج می کند. او همچنان نسبت به ETF های بیت کوین خوشبین است و بین بیت کوین و طلا به عنوان فروشگاه های ارزش مقایسه می کند و حدس می زند که ارزش بیت کوین در نهایت توسط سرمایه گذاران سنتی مانند وارن بافت شناسایی خواهد شد.

در آخرین پست خود در این سیر وقایع، II. این از سطح بدهی مشاهده شده در طول جنگ جهانی دوم فراتر می رود، اما چشم انداز واقعی ممکن است حتی نگران کننده تر باشد.
نویسنده: Dan Burgin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید