بیت کوین به 5 میلیون دلار می رسد؟ S2F Creator پیش بینی قیمت Epic BTC را ارائه می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به مسیر فعلی رویدادهای نصف شدن آینده و سایر احساسات بازار، انتظار می رود بیت کوین به ارزش فوق العاده 5 میلیون دلاری برسد. اخیراً تحلیلگر مشهور PlanB برای فاش کردن پیش‌بینی‌های قیمت خیره‌کننده‌اش، از X بازدید می‌کند این بر اساس مدل سهام به جریان (S2F) است که به طور گسترده برای بیت کوین دنبال می شود.

طبق پیش‌بینی‌های PlanB، چرخه‌های نصف شدن آینده احتمالاً منجر به افزایش بی‌سابقه قیمت بیت‌کوین خواهد شد. PlanB پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین در چرخه نصف شدن 2020-2024 حدود 50000 دلار خواهد بود.

با نگاهی به چرخه نصف شدن 2024-2028، او پیش بینی می کند که بیت کوین به 500000 دلار افزایش می یابد. در همین حال، در چرخه هاوینگ بعدی 2028-2032، PlanB پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین به 5 میلیون دلار افزایش خواهد یافت.

مدل سهام به جریان و آینده بیت کوین

مدل سهام به جریان، که رابطه بین کمبود یک دارایی (سهام) و نرخ تولید آن (جریان) را ارزیابی می کند، مبنای این پیش بینی های جسورانه را تشکیل می دهد. PlanB استدلال می کند که مدل S2F رشد تصاعدی را برای بیت کوین نشان می دهد و معتقد است که این روند برای آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد داشت.

در سال 2022، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران روسی-کانادایی اتریوم، از مدل Stock-to-Flow انتقاد کرد که به دلیل تجزیه و تحلیل توسط تحلیلگر مستعار مستعار PlanB در هلند، در مورد بیت کوین مورد توجه قرار گرفت.

اما پیش‌بینی‌های PlanB توجه زیادی را در جامعه ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است، و بسیاری در این فکر هستند که آیا بیت‌کوین واقعاً این مسیر رشد نمایی را دنبال خواهد کرد یا خیر.

همانطور که بیت کوین به جذب سرمایه گذاران و علاقه مندان در سراسر جهان ادامه می دهد، پیش بینی های جسورانه PlanB به عنوان یک بیانیه قانع کننده عمل می کند و به بحث در مورد پتانسیل بلندمدت دارایی دیجیتال و پویایی چرخه های بازار دامن می زند. با این حال، با توجه به نوسانات و غیرقابل پیش بینی بودن بازار، سهامداران با علاقه به این موضوع نگاه می کنند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید