آیا بیت کوین به 10 میلیون دلار می رسد؟ رابرت کیوساکی “پدر پولدار پدر فقیر” می گوید بله


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر»، پیش‌بینی حماسی جدیدی از قیمت آینده بیت‌کوین منتشر کرده است. او پیش‌بینی می‌کند که پس از آنچه که او به عنوان مهم‌ترین سقوط اقتصادی در تاریخ توصیف می‌کند، ارز دیجیتال اصلی می‌تواند به ۱۰ میلیون دلار در هر BTC برسد.

به گفته کیوساکی، این فروپاشی قریب الوقوع منادی چرخه بلندمدت بازار صعودی است که در اواخر سال 2025 آغاز خواهد شد.

مرتبط با

کیوساکی معتقد است که این بازار صعودی آینده به طور قابل توجهی به نفع سرمایه گذاران طلا، نقره و بیت کوین خواهد بود. او تلاطم اقتصادی آینده را به این واقعیت نسبت می دهد که ایالات متحده بزرگترین کشور بدهکار در تاریخ است و کاهش ایمان به پول سنتی.

""
بیت کوین به دلار CoinMarketCap

کیوساکی تأکید می‌کند که انتظار می‌رود طلا، نقره و بیت‌کوین پس از سقوط مورد انتظار به بالاترین حد خود برسند، و استدلال می‌کند که صبر لازم است و کسانی که در سرمایه‌گذاری خود مصمم باقی می‌مانند، پاداش‌های بزرگی دریافت خواهند کرد.

مرتبط با

کیوساکی به طور مداوم نسبت به ابزارهای مالی سنتی، از جمله ETF های بیت کوین، ابراز تردید کرده است و ترجیح می دهد طلا، نقره و بیت کوین فیزیکی را در اختیار داشته باشد.

انتقادهای طولانی مدت او به سیاست های پولی فدرال رزرو، تلقی دلار به عنوان یک ارز “جعلی” و حمایت از سرمایه گذاری در دارایی های مشهود گسترش می یابد. بنابراین، او از محصولات مالی سنتی به دلیل عدم نمایندگی واقعی دارایی های زیرین انتقاد می کند و به مواردی مانند گران فروشی اشاره می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید