پیش بینی ده ساله بیت کوین: مایکل سیلر به انفجار قیمت در آینده اشاره می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلر، رئیس و یکی از بنیان‌گذاران MicroStrategy، با راه‌اندازی یک نظرسنجی در جامعه کریپتو، غوغایی ایجاد کرد که در آن پرسیده شد: «انتظار دارید بیت‌کوین در دهه آینده با چه سرعتی سالانه بر حسب دلار افزایش یابد؟» نتایج نشان دهنده احساسات صعودی قوی در میان شرکت کنندگان است که نشان دهنده افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین است.

این نتایج نشان می دهد که تقریبا نیمی از افراد مورد بررسی نسبت به آینده بیت کوین بسیار خوش بین هستند و انتظار دارند که ارزش سالانه قابل توجهی داشته باشد که در آن ارز دیجیتال می تواند به سطوح بی سابقه ای برسد.

بر اساس نتایج نظرسنجی، 22.4 درصد از شرکت کنندگان افزایش ثابتی را بین 10 تا 19 درصد در سال پیش بینی می کنند. در همین حال، 18٪ حتی صعودی تر هستند و پیش بینی افزایش سالانه بین 20٪ تا 29٪ دارند. 10.8٪ از پاسخ دهندگان امیدوارند که هر سال 30٪ تا 39٪ افزایش یابد. اما اکثریت، یعنی 48.8 درصد، افزایش خیره کننده سالانه 40 درصدی ارزش را در طول یک دهه پیش بینی می کنند.

مرتبط با

این احساس در زمانی اتفاق می‌افتد که بیت‌کوین در حال تجربه یک عقب‌نشینی قابل‌توجه است و کاهش آن را تا نزدیک به 60000 دلار افزایش می‌دهد. این در تضاد کامل با پیش بینی های امیدوارکننده است.

بیت کوین پس از یکی از بدترین هفته های سال 2024 برای این ارز دیجیتال، در جلسه اولیه معاملات امروز، کاهش خود را به 60581 دلار افزایش داد. تا زمان انتشار، بیت کوین با قیمت 61,076 دلار معامله می شد که پایین ترین سطح خود در بیش از یک ماه گذشته و تقریباً نزدیک به 6,000,000 بود. درصد افت

زیان‌ها در بازار ارزهای دیجیتال پس از بدترین کاهش هفتگی آن در سال 2024 در حال افزایش است که منعکس‌کننده کاهش تقاضا برای صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین و نگرانی‌های سیاست پولی است. افت این ارز دیجیتال در بحبوحه نگرانی ها در مورد حوزه فدرال رزرو برای کاهش سریع نرخ بهره از بالاترین سطح دو دهه اخیر رخ می دهد.

بیت کوین در اواسط ماه مارس به بالاترین سطح خود یعنی 73798 دلار رسید، اما در این سه ماهه از سرمایه گذاری های سنتی مانند سهام، اوراق قرضه و طلا عقب مانده است.

نظرسنجی Saylor منعکس کننده انتظارات برای رشد بیت کوین در دهه آینده است زیرا جامعه ارزهای دیجیتال بر عملکرد قیمت بیت کوین در کوتاه مدت نظارت می کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید