بیت کوین از نظر ارزش بازار از متا بهتر عمل می کند، Shiba Inu دهمین لیست بزرگ رمزنگاری، XRP جدید در افق از صرافی اصلی ارز دیجیتال می شود: خلاصه اخبار Crypto از U.Today


یو.تودی خلاصه ای از سه خبر برجسته روز گذشته را آماده کرده است.

بیت کوین (BTC) پس از پیشی گرفتن از متا به آلفابت بازنشانی می شود

ارزش بازار بیت کوین به عنوان یک پیشرفت مهم فراتر رفت به گزارش متا (فیسبوک سابق) داده ها ارائه شده توسط companymarketcap.com. تا لحظه نگارش این مقاله، ارزش بازار بزرگترین ارز دیجیتال جهان 1.299 تریلیون دلار است، در حالی که ارزش بازار Meta 1.274 تریلیون دلار است. اکنون بیت کوین تنها شش تا از بزرگترین شرکت های سهامی عام جهان از جمله غول های فناوری و یک غول انرژی را دنبال می کند. “هدف” بعدی بیت کوین، شرکت مادر گوگل، آلفابت در نظر گرفته می شود که در حال حاضر دارای ارزش بازار 1.657 تریلیون دلار است. افزایش بی‌سابقه ارزش بازار بیت‌کوین در زمانی اتفاق می‌افتد که سرمایه‌گذاری در سهام فناوری و ارزهای دیجیتال در حال افزایش بیشتر است. بر اساس گزارش بانک آمریکا، ورودی به سهام فناوری به 4.7 میلیارد دلار رسیده است و ارزش بازار ارزهای دیجیتال اخیراً از 2.5 تریلیون دلار فراتر رفته است.

شیبا اینو (SHIB) با افزایش 295 درصدی قیمت به دهمین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل شد.

به دنبال بیت کوین، ارز رمزنگاری شیبا اینو نیز به این موارد رسید: یک نقطه عطف بزرگ از نظر ارزش بازار داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که Shiba Inu در حال حاضر پس از جابجایی بهمن (AVAX) در رتبه ۱۰ از نظر ارزش بازار قرار دارد. اکنون SHIB می تواند دارای ارزش بازار 20.1 میلیارد دلاری باشد. این یک موفقیت قابل توجه برای سکه میم با تم سگ است. همین چند هفته پیش، به دلیل ناتوانی در شکستن سطح مقاومت 0.00001 دلار، تقریباً از 20 رتبه برتر خارج شد. در حال حاضر، Shiba Inu در تلاش است تا قیمت 0.00004 دلاری را دوباره آزمایش کند، که در صورت موفقیت، بهترین عملکرد از اکتبر 2021 را نشان می دهد. از زمان نگارش این مقاله، SHIB با افت 6.39 درصدی در 24 ساعت گذشته، با 0.0000342 دلار دست به دست می شود. با توجه به CoinMarketCap.

فهرست‌های XRP جدید از صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال در افق

اخیرا x پست از 5 مارس، صرافی بزرگ ارز دیجیتال Bitrue، او اشاره کرد که جفت های XRP جدید لیست خواهند شدانجمن XRP در بین اعضای خود هیجان ایجاد می کند. در این پست آمده است: “Bitrue قصد دارد جفت های XRP جدید را لیست کند. به ما بگویید چه چیزی را می خواهید ببینید.” Bitrue به لیست‌های XRP جدید در زمان حساسی هم برای صرافی و هم برای بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال اشاره می‌کند. این توکن در نبردهای حقوقی، به ویژه پرونده Ripple-SEC، شرکت داشته است. با این حال، در جولای 2023، پس از اینکه Ripple به پیروزی تاریخی خود در این پرونده دست یافت، XRP یک اوراق بهادار اعلام شد و بسیاری از سرمایه گذاران مشکوک را به دست آورد. امکان فهرست XRP اضافی در Bitrue پیامدهای قابل توجهی برای معامله گران و سرمایه گذاران دارد. علاوه بر ارائه دسترسی بیشتر به XRP، نشان دهنده خوش بینی جدید در مورد پتانسیل آینده توکن است.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید