بیت کوین به طور ناگهانی 67 هزار دلار را به عنوان Shorts Crush پس گرفت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار صحنه سازی کرد بازگشت ناگهانی، بازیابی سطح مهم 67000 دلار.

اوایل امروز در صرافی بیت استمپ، پادشاه کریپتو به بالاترین سطح روزانه 67260 دلاری رسید. از زمانی که به پایین ترین سطح روزانه 65066 دلار رسیده است، بیش از 2000 دلار افزایش یافته است.

بر اساس گزارش CoinGlass، بیش از 31 میلیون دلار موقعیت های فروش در چهار ساعت گذشته منحل شده است. داده ها.

بهبود V شکل تا حد زیادی تحت تاثیر قدرت بازار سهام ایالات متحده بود. شاخص S&P 500 بیش از 1 درصد افزایش یافت. اوایل امروز، انویدیا (NVDA) در حالی که یک تماس صعودی قیمت از سوی گروه مالی Susquehanna دریافت کرد، به رکورد جدیدی رسید.

مرتبط با

طبق گزارش اخیر CoinShares، هفته گذشته شاهد خروج عظیم 621 میلیون دلاری از محصولات سرمایه گذاری بیت کوین بودیم. عملکرد ضعیف این محصولات به یک کاتالیزور نزولی قابل توجه در این دوشنبه تبدیل شد. علاوه بر این، اظهارات اخیر و اندکی جنگ طلبانه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، برخی از سرمایه گذاران را که انتظار لحن کسل کننده تری را داشتند، به وحشت انداخته است.

در همان زمان، بیت کوین نیز سهم خود را از اخبار پذیرش صعودی دریافت کرده است. غول مخابراتی هفته گذشته ظهور کرد مخابرات آلمان استخراج بزرگترین ارز دیجیتال را آغاز خواهد کرد.

در حال حاضر، به دلیل عدم اطمینان در مورد برنامه های کاهش نرخ بهره فدرال رزرو، احتمالاً بزرگترین ارز دیجیتال در محدوده باقی خواهد ماند.

مرتبط با

به گفته الکس تورن، سرپرست تحقیقات Galaxy Digital، با وجود فراز و نشیب های اخیر، نوسانات 30 روزه بیت کوین اکنون به پایین ترین حد تاریخی خود نزدیک شده است.

ارز دیجیتال پیشرو در حال حاضر است عملکرد برتر اتریوم از سال تا به امروز.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید