بیت کوین با تعدیل بسته سالانه برای جلوگیری از افت قیمت YTD BTC 60% در جای خود باقی می ماند

بیت کوین با تعدیل بسته سالانه برای جلوگیری از افت قیمت YTD BTC 60% در جای خود باقی می ماند


قیمت جدید بیت کوین کوچک در ساعات پایانی سال 2022 از معامله گران استقبال می کند و بیت کوین از هرگونه تغییر روند لحظه آخری اجتناب می کند.

بیت کوین (BTC) به معامله گران این امکان را می دهد که بسته شدن سالانه سال 2022 را تا آخرین لحظه پیش بینی کنند زیرا بازار همچنان در نوسان است.

نمودار کندل استیک ۱ روزه BTC/USD (Bitstamp). منبع: TradingView

قیمت بیت کوین: نوسانات کجاست؟

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که بیت کوین/دلار آمریکا در منطقه‌ای آشنا در حدود 16500 دلار نگه داشته است.

این جفت به ناامید کردن بازیکنان در هر دو طرف معامله پس از کریسمس جانبی ادامه داد و اهمیت بالقوه بسته شدن همزمان شمع هفتگی، ماهانه، سه ماهه و سالانه را نادیده گرفت.

منابع تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای شاخص‌های مواد “مقاومت فنی و نقدینگی کلی نشان می‌دهد که قیمت محلی زیر 17000 دلار است، اما هر چیزی ممکن است در غرب وحشی وحشی اتفاق بیفتد” نوشت در بخشی از نظر در مورد دفترچه سفارش Binance BTC/USD.

با این حال، نمودار همراه نشان داد که هیچ حمایت قابل توجهی بالای 16000 دلار و مقاومت سربار در 17000 دلار وجود ندارد.

داده های دفتر سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

آرتور هیز، مدیر عامل سابق صرافی BitMEX، با نگاهی کمی فراتر از نزدیک، امیدوار بود که بیت کوین به زیر سطح 15500 دلاری پس از FTX سقوط نکند.

“اگر $BTC بتواند کف FTX را نگه دارد، مثبت است. ببینیم سال جدید چه خواهد شد؟ اظهار داشت به عنوان بخشی از هشدار در مورد نقدینگی دلار آمریکا.

وقتی صحبت از پیش‌بینی‌های نزولی به میان می‌آید، معامله‌گر محبوب Cypto Tony بود که تئوری فعلی خود را دو چندان کرد که کاهش بیشتر قبل از بهبود بیت‌کوین خواهد بود.

او گفت: «این دیدگاه کلان من از بیت کوین باقی می ماند، جایی که ما قبل از انباشت قبل از روند صعودی بعدی شاهد عقب نشینی پایین تر هستیم. گفت دنبال کنندگان توییتر

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

تسلط بیت کوین به دلیل افزایش در ژانویه

در همین حال، دوز کمی از خبرهای خوب برای گاوهای بیت کوین از سوی تونی گینیا منتشر شد که روند رو به افزایش تسلط بر بازار کریپتو در دسامبر را دنبال کرد.

مطالب مرتبط: “زمستان رمزنگاری” در سال 2023 به پایان نمی رسد – مدافع بیت کوین دیوید مارکوس

علیرغم درخواست اخیر برای تأثیر منفی بر قیمت بیت کوین، Ghinea گفت که آلت کوین ها اکنون بیشترین رنج را متحمل خواهند شد.

“سلطه BTC در هفته های آینده افزایش خواهد یافت. دردسرهای بیشتری برای آلت کوین ها در راه است.” توییت کرد در 30 دسامبر

نمودار توضیحی تسلط ارزش بازار بیت کوین. منبع: Toni Ghinea/ توییتر

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉