ETF های بیت کوین نقطه ای با 216 میلیون دلار ورودی: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سرمایه‌گذاران ETF بیت‌کوین پس از سقوط اخیر بازار، کاهش‌هایی را می‌خرند. بر اساس SoSo Value، کل جریان خالص ورودی برای این ETF ها 216 میلیون دلار در 9 جولای. IBIT بلک راک عملکرد بهتری از بازار داشت و شاهد ورودی خالص یک روزه 121 میلیون دلاری بود. مجموع ورودی خالص آن در حال حاضر تقریباً 18.05 میلیارد دلار است.

در همین حال، FBTC فیدلیتی جریان خالص یک روزه بیش از 90 میلیون دلار ایجاد کرد. علاوه بر این، مجموع ورودی خالص آن 9.51 میلیارد دلار است. سایر ETF های بیت کوین نقدی نیز در این دوره جریان های قابل توجهی را تجربه کردند.

اما یکی از بازیگران بازار همچنان روند منفی را می بیند. مقیاس خاکستریGBTC شاهد خروج یک روزه تقریباً 37 میلیون دلار بود. علاوه بر این، مجموع تولید خالص آن در حال حاضر 18.62 میلیارد دلار است. این نشان می دهد که سرمایه گذاران سایر ETF های بیت کوین را به GBTC ترجیح می دهند.

به طور کلی، جریان خالص تجمعی بازار ETF بیت کوین 15.27 میلیارد دلار است. خوشبینانه ترین چیز این است که کل دارایی خالص آنها تا 9 جولای 50.79 میلیارد دلار بوده است. با کمال تعجب، این رقم در حال حاضر 4.45 درصد از کل سرمایه بازار بیت کوین است. این بدان معناست که این ETF ها از زمان تصویب در ژانویه سال جاری شروع به تسلط بر بازار کرده اند.

بنابراین این برای قیمت بیت کوین چه معنایی دارد؟

ثابت شده است که افزایش ورودی به ETF های بیت کوین نشانه خوبی برای قیمت بیت کوین است. تاکنون، بازار شاهد بوده است که قیمت بیت کوین منعکس کننده روند بازار ETF است. با این افزایش اخیر در جریان ورودی، انتظار می رود قیمت بیت کوین شتاب بیشتری بگیرد و از ضررهای اخیر بهبود یابد.

تا زمان انتشار، BTC با قیمت 58445 دلار معامله می شود. قیمت آن در روز گذشته 1.48 درصد افزایش یافته است. اگرچه این یک جهش بزرگ نیست، اما همچنان نشانه خوبی است. بازار کریپتواین جهش اندک قیمت نشان می دهد که بیت کوین در پی سقوط اخیر در بازار کلی ارزهای دیجیتال، به دنبال بهبود قیمت است.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید