Bitcoin ‘so bullish’ at $23K as analyst reveals new BTC price metrics

وقتی تحلیلگر معیارهای جدید قیمت بیت کوین را اعلام کرد، بیت کوین در 23000 دلار “بسیار صعودی” نشان می دهد.


کول گارنر، تحلیلگر بازار، پیشنهاد می کند که گاوهای نر بیت کوین در بحبوحه رونق قیمت بیت کوین در حال بهبود هستند.

بر اساس معیارهای جدید زنجیره ای از یکی از شناخته شده ترین نام های این صنعت، بیت کوین (BTC) به طور واضح به 23000 دلار ادامه می دهد.

داخل پیش نمایش در 28 ژانویه، کول گارنر، دوچرخه‌سوار بازار و تحلیلگر زنجیره‌ای، آنچه را که به گفته او ابزارهای معاملاتی بیت‌کوین «تست‌شده و تأیید شده» است، فاش کرد.

گارنر: سیگنال های قیمت بیت کوین باید گاوها را هیجان زده کند

از آنجایی که بیت کوین/دلار به دنبال افزایش نقدینگی به بالای 23000 دلار است، بحث داغ در مورد اینکه آیا زمان اصلاح قیمت بیت کوین قابل توجه فرا رسیده است ادامه دارد.

برای گارنر، که عکس‌های فوری از چند سیگنال معاملاتی را در آخر هفته به کاربران توییتر ارائه کرد، هیچ شکی در آن وجود ندارد – تصویر قطعا سبز است.

او در بخشی از این اظهار نظر خلاصه می‌کند: «در حال حاضر آنها بسیار خوش‌بینانه به نظر می‌رسند.

یک متریک نسبت بیت کوین به استیبل کوین ها را در صرافی ها مقایسه می کند. به نظر می رسد یک اسکرین شات نشان می دهد که این به بالاترین حد خود در چندین سال گذشته رسیده است که در هر صورت از ابتدای سال 2020 از اوج خود فراتر رفته است.

گارنر گفت: «این به ندرت اشتباه است.

به طور سنتی، نقدینگی بالای استیبل کوین نشان‌دهنده ادامه روند صعودی است، و وجوهی که در بال‌ها منتظر هستند تا بیت کوین یا سایر دارایی‌های ارز دیجیتال را وارد کنند.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: کول گارنر/ توییتر

گارنر نسبت حجم روی زنجیره را به عنوان سود معرفی کرد که به بالاترین سطح در حداقل سه سال و نیم رسیده است.

“این دارای سابقه طولانی تر است و سیگنال های معاملاتی سریع تری تولید می کند. او تکرار کرد.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: کول گارنر/ توییتر

طبق آخرین داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode، سود تحقق‌یافته در مقابل زیان همچنان بهبودی مورد انتظار را مطابق با اقدام قیمت نشان می‌دهد.

صورت سود/زیان خالص بیت کوین. منبع: Glassnode

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، سود و زیان خالص تحقق نیافته، بخش معامله نشده عرضه بیت کوین نیز در این ماه به لطف سود 40 درصدی بیت کوین تغییر کرد.

معدنچیان در انفجار پس از تسلیم ضربه خوردند

خوش بینی بیشتر بر بهبود در میان ماینرهای بیت کوین متمرکز بود.

مطالب مرتبط: نرخ هش بیت کوین به نقطه عطف جدیدی می رسد زیرا ماینرها در پایین ترین سطح یک ساله خود باقی می مانند

بر اساس معیار محبوب Hash Stripes، صنعت استخراج بیت کوین اخیراً از یک دوره تسلیم در نتیجه افت قیمت BTC پس از FTX خارج شده است.

هش استریپ از نرخ هش برای شناسایی دوره های استرس ماینر استفاده می کند. چنین بازگشت‌هایی از لحاظ تاریخی با «اصلاح قیمت بیت‌کوین» که این هفته توسط شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کلان و دارایی دیجیتال جهانی Wakem Capital Management اعلام شد، همزمان بوده است.

توییت کردن داده‌های Glassnode، Wakem، تاکید کرد که خروج نهایی تسلیم درست قبل از FTX انجام شد، و دستاوردهای گاوهای بیت کوین که به طور سنتی با این رویداد مرتبط بودند را رد کرد.

جدول حاشیه نویسی هش استریپ بیت کوین. منبع: Wakem Capital Management/ توییتر

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉