احساسات بیت کوین در بدترین حالت در 12 ماه گذشته: بهبودی


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

احساسات واقعی بیت کوین (BTC) در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به سرعت در حال کاهش است. بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Santiment، احساسات بیت‌کوین در X، Reddit، 4Chain، BitcoinTalk و Telegram به پایین‌ترین حد در ۱۲ ماه گذشته رسیده است.

افشای Santiment در مورد بیت کوین

بیت کوین در این ماه و تا کنون در سال جاری ترکیبی از روزهای صعودی و نزولی را تجربه کرده است. به گزارش Santiment، روایت پیرامون سکه در پلتفرم های اجتماعی این هفته چرخش 180 درجه ای پیدا کرد. سطحی از ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) را ارائه داد که به گفته آن ضعیف ترین سطح در بیش از یک سال گذشته بود.

مرتبط با

مدیر عامل بایننس واقعیت مهم ETF بیت کوین را ارائه می دهد

گسترش داده ها نشان می دهد که احساسات وزنی برای بیت کوین 0.962775- است. به گفته Santiment، این احساس ضعیف کاملاً چیز بدی نیست. این به این دلیل است که بهبودی همراه در نزدیکی گوشه است. پلتفرم داده اشاره کرد که اگر این بازیابی اتفاق بیفتد، می تواند بسیاری از سرمایه گذاران را در اوج خود غافلگیر کند.

کاهش سرعت در گفتگوی بیت کوین را می توان با چشم انداز فعلی محصولات ETF بیت کوین توضیح داد. در حالی که این محصول به ثبت ورودی ها ادامه می دهد، خروج های گاه به گاه همیشه احساسات کلی را تضعیف می کند.

اقدام قیمت نیز به این معیار ضعیف کمک کرد. در زمان نگارش این مقاله، داده‌های CoinMarketCap قیمت بیت‌کوین را به 57490.48 دلار نشان می‌داد که در 24 ساعت 0.71 درصد افزایش داشت. سکه پس از از دست دادن بیش از 8 درصد از ارزش خود در 24 ساعت، شاهد بازگشت مجدد است.

اتریوم برای جلب توجه رقابت می کند

یکی دیگر از عوامل مهمی که توجه را از بیت کوین دور می کند، انتظارات نقطه ای ETF اتریوم در بازار است. با نزدیک شدن به پایان فرآیند درخواست ناشران، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) انتظار می رود محصول را برای معامله در هر زمانی از هم اکنون تایید کند.

مرتبط با

Shiba Inu Leader Stocks به روز رسانی مهمی در مورد برنامه های بلند مدت SHIB ارائه می کند

تحلیلگران و سرمایه گذاران منتظر این رویداد بوده اند، که ممکن است توضیح دهد که چرا علاقه به BTC در حال حاضر کم است.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید