آیا فروش بعدی بیت کوین وجود دارد؟ موجودی بیت کوین بایننس در یک ماه 1.5 میلیارد دلار افزایش یافته است


برخلاف سایر صرافی‌های بزرگ، بایننس طی یک ماه بیش از 50000 بیت کوین افزایش یافته است، در حالی که داده‌ها نشان می‌دهند که بازار BTC به 30000 دلار کاهش یافته است.

معامله گران بیت کوین (BTC) ممکن است خود را برای فروش آماده کنند زیرا داده ها نشان می دهد ده ها هزار سکه در حال انتقال به صرافی ها هستند.

ارقام اخیر از منبع نظارت زنجیره ای Coinglass تأیید می کند که موجودی بیت کوین رهبر حجم معاملات جهانی بایننس 50000 بیت کوین (1.5 میلیارد دلار) در 30 روز گذشته افزایش یافته است.

بایننس سهم بزرگی از افزایش موجودی BTC صرافی را به دست می آورد

با توجه به اینکه بیت کوین/دلار به طور مرتب از اواسط مارس به بالاترین حد خود در چندین ماه رسیده است، بدون شک وسوسه فروش برای دارندگان بلندمدت (LTH) و کوتاه مدت (STH) افزایش یافته است.

همانطور که Cointelegraph گزارش می دهد، فشار واقعی فروش تا کنون بر اساس استانداردهای تاریخی کم بوده است، اما داده های زنجیره ای نشان می دهد که به راحتی می تواند تغییر کند.

طبق گفته Coinglass، در حال حاضر 51000 بیت کوین بیشتر از 30 روز پیش در بایننس وجود دارد. داده‌های جداگانه از پلتفرم تحلیلی CryptoQuant تأیید کرد که موجودی BTC/USD در برابر Match 10، جایی که برای مدت کوتاهی پشتیبانی 20000 دلاری را به چالش کشید، نزدیک به 100000 BTC افزایش یافته است.

داده‌های جداگانه از پلتفرم تحلیلی CryptoQuant تأیید کرد که موجودی BTC/USD در برابر Match 10، جایی که برای مدت کوتاهی پشتیبانی 20000 دلاری را به چالش کشید، نزدیک به 100000 BTC افزایش یافته است.

موجودی بیت کوین بایننس – نمودار BTC/USD. منبع: CryptoQuant

علاوه بر این، مهم نیست که این اعداد چقدر بزرگ به نظر می‌رسند، نرخ ورود وجوه به کیف‌پول‌های صرافی را در هفته گذشته کاهش می‌دهند و موجودی آن تنها در هفت روز گذشته 22000 BTC افزایش یافته است.

بایننس با بالاترین حجم معاملات در بین تمامی مبادلات – بیش از 10 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته – کمی دور از انتظار است. سایر صرافی‌های اصلی در واقع بیت کوین را از دست داده‌اند یا شاهد افزایش ناچیز موجودی بوده‌اند.

مجموع در 30 روز منتهی به 28 آوریل افزایش می یابد، در مجموع حدود 14000 BTC، و مبادلاتی که توسط Coinglass پیگیری می شود در حال حاضر دارای 1919 میلیون بیت کوین هستند.

مبادله بیت کوین موجودی BTC – نمودار BTC/USD. منبع: شیشه سکه

خرس ها روی سقف قیمتی 30000 دلاری بیت کوین شرط بندی می کنند

عادات سرمایه‌گذاران که در هفته‌های اخیر شاهد بوده‌اند، احتمالاً فشار را برای تبدیل 30000 دلار به منظور حمایت از گاوها افزایش داده و همچنان در حال افزایش هستند.

مطالب مرتبط: «پول هوشمند» روند صعودی بیت کوین را تماشا می کند: 5 نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

منطقه اطراف این سطح محل رکورد تاریخی حجم معاملات است که اهمیت 30000 دلار را بیش از صرفاً روانی می کند.

در همین حال، وضعیت نقدینگی فعلی در صرافی‌ها، که بسته معاملاتی آن توسط Decentrader ردیابی می‌شود، نشان می‌دهد که 35000 دلار منطقه کلیدی برای نقد کردن شورت‌های BTC اهرمی است.

نقشه نقدینگی BTC/USD (اسکرین شات). منبع: Decentralizer

به عنوان بخشی از تجزیه و تحلیل بازار در حال انجام، Decentrader ثبت شده است اگرچه بیت کوین/دلار از پایین ترین سطح محلی خود بهبود یافته و در حدود 29500 دلار در طول روز معامله می شود، اما با افزایش حمایت همچنان به 30000 دلار نمی رسد.

او به دنبال کنندگان توییتر خلاصه کرد: «نسبت قد به قد کوتاه نشان می دهد که قد شما بیشتر از قد بلند است.

این همچنین نشان می‌دهد که بسیاری از مردم مقاومت 30000 دلاری را کوتاه می‌کنند و همزمان شاهد بازدهی Open Interest حدود 1 میلیارد دلاری هستیم.»

نمودار نرخ بلند/کوتاه بیت کوین. منبع: Decentralizer/ توییتر

مجله: پست های مزخرف بدون پیراهن و شکار SBF در خیابان های میم: گابریل هاینز، تالار شعله

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید