بیت کوین دومین پست بالاترین بسته تاریخ: جزئیات


بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار اداره می شود دومین بسته بندی هفتگی خود را ثبت کرد.

پادشاه کریپتو پس از تجربه یک هفته پر نوسان، یکشنبه را با قیمت 69640 دلار بسته است.

در 7 ژوئن، قیمت ارز دیجیتال پیشرو به 71949 دلار افزایش یافت که بالاترین قیمت آن از 21 می است. با این حال، به دلیل افزایش بیش از حد انتظار اشتغال در ایالات متحده در ماه می، نتوانست سطح مقاومت 72000 دلاری را بشکند. قدرت بازار کار ممکن است مانع از کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در آینده نزدیک شود. دارایی‌های ریسکی مانند ارزهای دیجیتال معمولاً از یک سیاست پولی ضعیف‌تر سود می‌برند.

مرتبط با

با وجود بادهای مخالف کلان، گاوهای بیت کوین به نظر می رسد آنها در حال حاضر آماده به دست آوردن مجدد سطح 70000 دلار هستند و بزرگترین ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 69540 دلار در صرافی Bitstamp معامله می شود.

به نظر می‌رسد که جریان‌های ورودی عظیمی که هفته گذشته توسط صندوق‌های نقدی مبادله شده بیت‌کوین به ثبت رسید، کاتالیزور صعودی قابل توجهی برای بازار باشد.

اما در حال حاضر، ارز دیجیتال در محدوده مشخصی باقی مانده است. به گفته مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال، برای عبور از محدوده جدید و در نهایت عبور از سطح 100،000 دلار، باید از سطح مقاومت 73000 دلار عبور کند.

مرتبط با

بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین رقم تاریخ 73794 دلار در 11 مارس، بالاترین بسته شدن هفتگی خود را در ماه مارس با 71285 دلار داشت. به دنبال آن، ارز دیجیتال یک اصلاح شدید را تجربه کرد. در اول ماه مه، به دلیل کاهش جریان ETF و نگرانی‌های رکود تورمی که توسط نام‌های بزرگی مانند جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان ایجاد شده بود، به 56500 دلار کاهش یافت.

اگرچه بیت کوین بهبود یافته است، اما هنوز از سطح 70000 دلار عبور نکرده است. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayدارندگان بلندمدت بیت کوین که وجوه به دست آمده خود را بین دارندگان جدید ETF توزیع می کنند، ممکن است دلیل اصلی عدم کنترل گاوها باشد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید