بیت کوین در پول شما صرفه جویی می کند: مایکل سیلر اساساً صعودی است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • توضیح عمیق مایکل سیلر در مورد بیت کوین و فیات
  • Fidelity ETF بلک راک را شکست داد

مایکل سیلر، بنیانگذار غول هوش تجاری MicroStrategy، بیانیه ای اساسی در مورد اینکه چرا بیت کوین در برابر پول فیات به سود خود ادامه می دهد، بیان کرد. در اصل، سیلور توییت کرد که بیت کوین پول سرمایه گذاران را از از دست دادن ارزش نجات داد و بار دیگر وضعیت خود را به عنوان یک ذخیره ارزش را یادآور شد.

در همین حال، ارز دیجیتال پرچمدار جهان روز جمعه خط قیمتی 67000 دلاری را پس گرفت و پس از یک بازگشت جزئی در اوایل امروز، دوباره آن سطح را پس گرفت.

توضیح عمیق مایکل سیلر در مورد بیت کوین و فیات

سایلر، حامی بیت کوین، مخاطبان زیادی را در X خطاب کرد تا توضیح دهد که بیت کوین از کاهش ارزش پول فیات سرمایه گذاران جلوگیری می کند. پیام او این بود: “اگر بیت کوین نیست، پول شما در حال ذوب شدن است.”

این ارز دیجیتال پیشرو در حال حاضر نه تنها توسط ماکسیمالیست‌های بیت‌کوین مانند Saylor و Max Keiser، بلکه توسط بسیاری از مؤسسات مالی به عنوان یک ذخیره‌کننده ارزش در نظر گرفته می‌شود. از ابتدای سال، تقاضا برای بیت کوین به لطف تایید قانونگذار SEC در مورد صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) به طور چشمگیری افزایش یافته است.

در اواسط ژانویه، تنظیم کننده به این ETF ها (در مجموع 11 ETF) اجازه داد تا معاملات را آغاز کنند. ده نفر از آنها از آن زمان انباشت تهاجمی بیت کوین را آغاز کرده اند و با هم نزدیک به 10000 بیت کوین در روز می خرند. این 12 برابر ماینرها بود (900 بیت کوین در روز). همانطور که بسیاری از کارشناسان اشاره کرده اند، ETF ها یک شوک تقاضا ایجاد کردند. بعدها، بسیاری از سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی همین مسیر را دنبال کردند و شروع به انباشت طلای دیجیتال کردند.

در نیمه دوم آوریل، جامعه بیت کوین شاهد چهارمین رویداد نیمه هاوینگ بود که تولید BTC جدید را به نصف کاهش داد. همانطور که بسیاری از کاربران معروف بیت کوین به آن اشاره کرده اند، این یک شوک عرضه ایجاد کرد.

مرتبط با

Fidelity ETF بلک راک را شکست داد

همانطور که حساب تحلیلی @spotonchain در X گزارش کرد، در 17 می، ETF بیت کوین فوق الذکر جریانی بیش از 222 میلیون دلار داشت. خبر بهتر این است که جریان ورودی در کل هفته معاملاتی جاری مثبت بوده است، و قیمت بیت کوین در هفت روز گذشته بیش از 10 درصد افزایش یافته است.

Grayscale برای سه روز متوالی شاهد جریانات مثبت بوده است. بزرگترین ورودی یک روزه در روز جمعه توسط Fidelity مشاهده شد. این ETF با 38.1 میلیون دلار ورودی بیت کوین، در مقایسه با 99.4 میلیون دلار بیت کوین، از صندوق بلک راک بهتر عمل کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید