کاهش 10 درصدی قیمت بیت کوین – بازار نزولی جدید یا اصلاح؟


در قسمت این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف در مورد اینکه آیا آخرین قیمت بیت کوین نشانه شروع یک بازار نزولی جدید است یا یک اصلاح سالم بحث می کند.

در گزارش بازار امروز، مارسل پچمن، تحلیلگر و نویسنده، عوامل بالقوه ای را مورد بحث قرار می دهد که قیمت بیت کوین را از 27000 دلار کاهش می دهد، از جمله جلسه بانک مرکزی ایالات متحده در 3 می. این نمایش هر سه شنبه در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph پخش می شود.

اولین مقاله خبری کاتالیزورهای حرکت بعدی بیت کوین را مورد بحث قرار داد، از جمله اینکه آیا فدرال رزرو از اجماع بازار در مورد افزایش ۲۵ واحدی نرخ در ۳ می پیروی خواهد کرد. این ویدئو نحوه واکنش بیت کوین (BTC) به نرخ های بهره بانک مرکزی را تجزیه و تحلیل می کند. توضیح می دهد که چگونه نرخ بهره بر خانواده ها و مشاغل تأثیر می گذارد.

از نظر پچمن، همبستگی بین بیت کوین و بازار سهام باید کاهش یابد زیرا ایالات متحده به خط بدهی نزدیک می شود و اقتصاد نشانه هایی از ضعف و رکود را نشان می دهد. پچمن معتقد نیست که منطقی برای معامله بیت کوین با 25000 دلار وجود دارد، همانطور که برخی تحلیلگران پیشنهاد می کنند.

در شماره بعدی این برنامه، پچمن به شکایت کوین بیس علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار می پردازد. کوین‌بیس می‌خواهد SEC را مجبور کند به قوانین جستجوی دادخواست برای صنعت کریپتو پاسخ دهد… از SEC می‌خواهد توضیح دهد که چگونه توکن‌ها را به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی می‌کند.

به گفته پچمن، به نظر می رسد که جداول تغییر کرده است زیرا تنظیم کننده تصمیم خود را به تعویق انداخته و مبادلات را مورد آزار و اذیت قرار داده است، بدون اینکه راهنمایی کند که چه چیزی مانع تبدیل توکن ها به اوراق بهادار می شود. نتیجه؟ این پرونده ممکن است تأثیر بیشتری از آنچه قبلا تصور می شد داشته باشد زیرا قضات استدلال های SEC را در نظر خواهند گرفت.

در آخرین قسمت از The Market Report، پچمن استدلال می کند که اتر (ETH) به دلیل میانگین هزینه تراکنش های بالای 4 دلار در وضعیت بدی قرار دارد. در نتیجه، ارزش کل (TVL) قفل شده در قراردادهای هوشمند اتریوم در اتر به پایین ترین سطح خود از آگوست 2020 کاهش یافت.

در پایان نمایش، پچمن بر روی بازارهای مشتقات اتر، به ویژه حجم گزینه های خرید تمرکز می کند. در حال حاضر، گزینه های خرید محافظ بیش از چهار برابر بیشتر از گزینه های تماس خنثی تا صعودی است. با قضاوت بر اساس نظر نزولی معامله گران حرفه ای، بعید است که قیمت اتر حمایت 1850 دلاری را حفظ کند.

گزارش بازار هر سه‌شنبه منتشر می‌شود، بنابراین به صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph بروید و این دکمه‌های Like و Subscribe را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده ما بشکنید.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *