تحلیلگر زنجیره ای اشاره می کند که صعود بعدی بیت کوین ممکن است قریب الوقوع باشد


جیمز چک، تحلیلگر اصلی Glassnode، می‌گوید داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که یک رالی آینده بیت‌کوین می‌تواند قیمت را تا 32000 دلار افزایش دهد.

به گفته جیمز چک، تحلیلگر زنجیره اصلی در Glassnode، پس از یک دوره طولانی از نوسانات غیرمعمول پایین، اقدام بعدی قیمت بیت کوین به احتمال زیاد بسیار نزدیک است و می تواند بیت کوین را به 32000 دلار برساند. چک در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف توضیح داد که این سطح قیمت جایی است که «مبنای هزینه واقعی بیت کوین» قرار دارد.

چک و تیمش برای محاسبه میانگین پایه هزینه بیت کوین (متوسط ​​قیمتی که بیت کوین با آن خریداری شد)، سکه های برای همیشه از دست رفته را حذف کردند و روی سرمایه گذاران فعال بیت کوین تمرکز کردند.

او گفت: “این جایی است که میانگین سطح معکوس خواهد بود، بنابراین صادقانه بگویم، افزایش به این سطح من را شگفت زده نمی کند.”

چک همچنین اشاره می‌کند که با وجود این سناریوی صعودی، سرمایه‌گذاران زیادی هستند که از بازار نزولی به ستوه آمده‌اند و منتظرند تا بیت‌کوین قبل از فروش به این سطح برسد و در نتیجه قیمت را تحت فشار قرار دهند.

او خاطرنشان کرد: “این منطقه ای است که در آن شما شروع به مقاومت بیشتر می کنید.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رالی آینده بیت کوین، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما بررسی کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!


نویسنده: Marco Castrovilli

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید