پس از کاهش 11 درصدی قیمت بیت کوین در ماه آگوست، بیت کوین با خطر سقوط «سریع» 23000 دلاری مواجه است


از آنجایی که بیت کوین وارد یک چرخه کامل برای پایان دادن به آگوست ناراحت کننده برای گاوها می شود، عملکرد قیمت بیت کوین گاوها را ناامید کرده است.

پس از کاهش قیمت بیت کوین تا پایان ماه اوت، داده ها به سمت یک آزمون مجدد طولانی مدت حمایت از بیت کوین (BTC) پیش می روند.

نمودار 1 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین: جاده ها به 23000 دلار اشاره می کنند

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، سودهای مشاهده شده در هفته گذشته با کاهش BTC/USD از اول سپتامبر به زیر 26000 دلار بازگشتند.

فعالان بازار دلایلی را برای صعود در پایان دیدند زیرا بیت کوین یک خط روند کلیدی بلندمدت را حفظ کرد و از 27000 دلار محافظت کرد.

تصمیم رگولاتور ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای به تعویق انداختن یک سری از پرونده‌های صندوق قابل معامله در بورس قیمت بیت‌کوین (ETF) باعث تجدید نظر شد – بیت کوین بعداً تنها با شمع دو ساعته 1000 دلار از دست داد.

اکنون ناظران نگران هستند که حتی سطوح فعلی نیز نتوانند بازار را برای مدت طولانی حفظ کنند.

معامله‌گر محبوب علی گفت: «داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که بیت‌کوین از حمایت قوی زیر سطح ۲۵۴۰۰ دلار برخوردار نیست. گفت مشترک X.

اگر بیت کوین از این آستانه عبور کند، می تواند به سرعت به 23340 دلار کاهش یابد.

نمودار مشروح تفکیک قیمت واقعی UTXO (URPD). منبع: علی/ ایکس

علی نموداری از معیار تجزیه قیمت واقعی UTXO (URPD) را از شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode بارگذاری کرد.

این قیمتی را که در آن خروجی های معاملاتی فعلی ایجاد شده است، ردیابی می کند و به عنوان یک نقشه راه برای سطوح حمایت و مقاومت احتمالی قیمت عمل می کند.

کاهش به 23000 دلار برای برخی تعجب آور نیست. زیرا این هدف در حال حاضر در رادار معامله گران و تحلیلگران مختلف قرار دارد.

بیت کوین به سمت میدان نبرد پشتیبانی کلیدی حرکت می کند

شاخص‌های مواد منبع نظارت بر روی زنجیره در حال انجام تصویری مشابه برای BTC/USD در بازه‌های زمانی روزانه (D)، هفتگی (W) و حتی ماهانه (M) نشان دادند.

مرتبط: متریک بیت کوین با نرخ ضربه طولانی 100% کف قیمت بیت کوین 23000 دلاری را پیش بینی می کند

با استفاده از سیگنال‌های یکی از ابزارهای معاملاتی اختصاصی، Trend Precognition، Material Indicators توصیه می‌کند که 24750 دلار باید نگه داشته شود تا گاوها فرصتی برای بازگشت داشته باشند.

بخشی از نظر X این است که “اگر قیمت حرکت کند و زیر 25350 دلار بماند سیگنال W نامعتبر خواهد بود، اما اگر حمایت بالای LL در 24750 دلار باقی بماند، مبنای خوبی برای بازگشت مجدد و تست مقاومت خواهد بود.” اعلام کرد.

ما به شمع ماهانه باز نگاه خواهیم کرد تا سیگنالی از الگوریتم‌های پیش‌شناخت روند دریافت کنیم تا در مورد اینکه آیا باید منتظر تداوم روند نزولی باشیم یا تغییر رو به بالا در حرکت ماهانه، ایده‌ای به دست آوریم.

نمودار 1 ماهه بیت کوین/دلار آمریکا با سیگنال های پیش شناخت روند. منبع: شاخص های اولویت/X

در همین حال، داده‌های CoinGlass نشان داد که 31 آگوست بزرگترین حجم نقدینگی طولانی مدت بیت کوین از زمان افت 10 درصدی بیت کوین در ابتدای ماه را به همراه داشت.

این ارزها به 41 میلیون دلار رسید، با مجموع سکه های متقابل 108 میلیون دلار. این هنوز بسیار کمتر از رقم روزانه دو هفته پیش است.

نمودار انحلال کریپتو (اسکرین شات). منبع: CoinGlass

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید