بیت کوین به 28000 دلار می رسد زیرا داده های مشاغل ایالات متحده شرط ها را برای افزایش نرخ جدید فدرال رزرو افزایش می دهد.


اقدام قیمت بیت کوین به رقم حقوق و دستمزد غیرکشاورزی نزدیک نمی شود زیرا تحلیلگران پیش بینی می کنند که فدرال رزرو در ماه می به افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داد.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در 7 آوریل علاقه چندانی به افزایش قیمت نشان نداد زیرا داده های کلان جدید ایالات متحده شرط بندی ها را برای افزایش بیشتر نرخ ها افزایش داد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

تحلیلگر: فدرال رزرو تا زمانی که چیزی شکسته شود به افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView به دنبال BTC/USD در حدود 27900 دلار در Bitstamp بودند.

حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده، اصلی ترین مرکز داده های کلان هفته، اندکی کمتر از حد انتظار بود و به افزایش کندتر از حد انتظار در بیکاری اشاره کرد.

این به نوبه خود، انتظارات بازار را تقویت کرده است که فدرال رزرو همچنان به افزایش نرخ بهره برای مبارزه با تورم به قیمت ارزهای دیجیتال و عملکرد دارایی های ریسک ادامه خواهد داد.

با توجه به ابزار FedWatch گروه CME، احتمال افزایش ۲۵ واحد پایه دیگر نرخ بهره در ماه می از ۷۰ درصد در روز گذشته، از حدود ۵۰ درصدی قبلی.

«یک گزارش تجاری قوی دیگر. افزایش ۲۵bps در ماه مه احتمالاً به حدس و گمان دامن می زند…» منبع تحلیلی Tedtalksmacro واکنش نشان داد از توییتر

نمودار احتمالی نرخ هدف فدرال رزرو منبع: CME Group

کالب فرانزن، تحلیلگر ارشد بازار در Cubic Analytics نهایی شده است که این و سایر داده های اشتغال اخیر نشان می دهد که “(هنوز) هیچ شکاف عمده ای در داده های بازار کار وجود ندارد”.

“آنها به راه خود ادامه می دهند تا زمانی که چیزی بشکند” ادامه داد درباره سیاست فدرال رزرو به عنوان بخشی از تحلیل زیر توییتر.

بانک‌ها تا کنون در حال سرد شدن هستند و مداخله موثر بوده است. سپرده‌گذاران نگران نیستند. بازار کار هنوز بسیار انعطاف‌پذیر است و تورم بسیار بالاست، اما در حال کاهش است. تورم کاملاً در حال کاهش است، اما فدرال رزرو در گیره‌های خودش است. “

مطالب مرتبط: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت عقل سرمایه گذاران تأثیر منفی بگذارد

درست قبل از گزارش، منبع نظارت بر شاخص های کلیدی آپلود شد داده های دفتر سفارش بایننس نشان دهنده تقویت نقدینگی نزدیک به قیمت لحظه ای است.

همانطور که کوین تلگراف روز قبل گزارش داد، این تمایل به “کاهش” بیشتر نوسان داشت.

داده های دفتر سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

دلار با سهام افزایش یافت

از سوی دیگر، سهام ایالات متحده روز را با افزایشی آغاز کرد زیرا شاخص S&P 500 و Nasdaq Composite به ترتیب 0.4% و 0.8% افزایش یافتند.

مرتبط: بیت کوین با باد مخالف مواجه است زیرا عرضه پول ایالات متحده بیشترین کاهش را از دهه 1950 تاکنون داشته است.

در همین حال، دلار آمریکا موفق شد یک جهش غیرمعمول داشته باشد و از مرز 102 صعود کرد و به بالاترین حد چند روزه رسید.

جیمز استنلی، تحلیلگر گفت: «دلار همچنان پس از گزارش NFP به بالاترین سطح خود نشان می دهد. نوشت به عنوان بخشی از پاسخ توییتر.

“$DXY به شدت به داده هایی که نیازی به قوی بودن ندارند واکنش نشان می دهد.”

نمودار شمعی 1 ساعته شاخص دلار آمریکا (DXY). منبع: TradingView

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید