بیت کوین به 30000 دلار رسید – آیا این شروع روند صعودی بعدی است؟


در قسمت این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف در مورد افزایش بیت کوین به 30000 دلار بحث می کند.

مارسل پچمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف، در گزارش بازار این هفته بحث می کند که بیت کوین (BTC) مرز 30000 دلار را شکست و رکورد جدیدی را برای سال 2023 ثبت کرد. همچنین به لیست سیاه تتر برای اعتبار سنجی و اینکه آیا آخرین ارتقای اتریوم می تواند سرمایه گذاران نهادی را به اتریوم بیاورد، می پردازد.

بیت کوین به 30000 دلار رسید تا بالاترین قیمت از ژوئن 2022 را نشان دهد

بیت کوین به سطوح بالایی از قیمت رسیده است که از اواسط سال 2022 مشاهده نشده است، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار به 30000 دلار رسیده است و بالاترین قیمت را برای سال 2023 ایجاد می کند. طبق داده های CoinGecko، بیت کوین کمی بیش از 30000 دلار است و در زمان نگارش این مقاله حدود 30190 دلار است. قیمتی که از 10 ژوئن 2022 تاکنون به آن نرسیده است. در 30 روز گذشته، بیت کوین حدود 46 درصد افزایش داشته است و در 11 آوریل به بالاترین حد خود در 10 ماه گذشته رسیده است. برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند که قیمت 30000 دلار را پس بگیرد. معامله گران منتظر گزارش 12 آوریل شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) هستند که نبرد فدرال رزرو با تورم را روشن می کند. تحلیلگر خودمان چطور؟ پچمن دیدگاه خود را در مورد اینکه آیا CPI مورد انتظار ارتباطی با قیمت اخیر بیت کوین دارد یا خیر توضیح می دهد.

Tether آدرس اعتبارسنجی را که ربات‌های MEV را به قیمت 25 میلیون دلار مصرف کرده است در لیست سیاه قرار می‌دهد

تتر، ناشر اصلی تتر استیبل کوین (USDT)، هفته گذشته آدرسی را در لیست سیاه قرار داد که از ربات‌های حداکثر قابل استخراج (MEV) به قیمت ۲۵ میلیون دلار استفاده می‌کرد. در این مورد، آدرس اعتبارسنجی سرکش وارد عمل شد تا تراکنش MEV را بازگرداند که منجر به ضرر تقریباً 25 میلیون دلاری در دارایی‌های دیجیتال مختلف شد که آن را به بزرگترین سوء استفاده MEV تا به امروز تبدیل کرد. Etherscan قبلاً آدرس را علامت گذاری کرده است و در مورد دخالت آن در سوء استفاده هشدار داده است. آیا این اشتباه بود که Tether آدرس را در لیست سیاه قرار داد؟ کسی اینجا واقعاً کار اشتباهی انجام می دهد؟ پچمن همه چیز را برای ما خراب می کند.

Shapella می‌تواند سرمایه‌گذاران نهادی را علی‌رغم ریسک‌ها به اتریوم بیاورد

با توجه به انتشار خبری 5 آوریل کوین بیس، سهامداران و اعتباردهندگان اتریوم به زودی می توانند 32 میلیارد دلار اتر (ETH) را از زنجیره بیکن خارج کنند که حدود 15 درصد از عرضه در گردش اتریوم را تشکیل می دهد. برخی نگران این هستند که ارتقاء که به نام هارد فورک شانگهای نیز شناخته می‌شود، می‌تواند تعداد کلی اعتبارسنجی‌ها را کاهش دهد و فشار فروش را بر شبکه از جمله نگرانی‌های دیگر وارد کند. ارتقاء باید ریسک سرمایه گذاران را کاهش دهد. ریچ روزنبلوم، یکی از بنیانگذاران و رئیس GSR، یک شرکت سازنده بازار ارزهای دیجیتال، به کوین تلگراف گفت: «نوسانات و بازده کم، دارایی‌های آشناتر و کم ریسک‌تر را در درازمدت نگه می‌دارند». آیا آخرین ارتقای اتریوم سرمایه گذاران نهادی بیشتری را جذب خواهد کرد؟ پچمن به ما اطلاع می دهد که چه اتفاقی خواهد افتاد.

گزارش بازار هر سه‌شنبه منتشر می‌شود، بنابراین به صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph بروید و این دکمه‌های Like و Subscribe را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده ما بشکنید.


نویسنده: Adrian J. Permal

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید