رشد تولید بیت کوین و استراتژی سرمایه که ماراتون دیجیتال را هدایت می کند: مدیرعامل


مدیر عامل شرکت Marathon Digital فرد تیل در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف در کنفرانس بیت کوین در مورد واکنش شرکت ماینینگ به بازار نزولی صحبت کرد.

فرد تیل، مدیرعامل کوین تلگراف گفت که ترکیبی از نرخ هش بیشتر و رویکرد مهار قیمت از امکانات استخراج آنلاین، شرکت استخراج بیت کوین (BTC) Marathon Digital Holdings (Nasdaq: MARA) را از طریق بازار نزولی محافظت کرده است.

در یک مصاحبه اختصاصی در طول کنفرانس بیت کوین 2023 در میامی، تیل استراتژی پشت ارقام ماراتون برای سه ماهه اول سال 2023 را توضیح داد. به ازای هر سهم) در سال جاری.

ماراتن کاهش قیمت بیت کوین را با افزایش تولید متعادل می کند. رکورد سه ماهه 2195 بیت کوین استخراج شده در سه ماه اول سال را گزارش کرد و در زمان نگارش این مقاله بیش از 60 میلیون دلار ارزش داشت. ما در حال حاضر روی 14.0 کار می کنیم [Exhash/second (EH/s)] در صحبت از افزایش 74 درصدی تولید، Thiel ادعا کرد که Marathon باید در ماه‌های آینده به 23.0 EH/s نرخ هش برسد.

زمستان کریپتو سال گذشته فشار دیگری بر شرکت های استخراج بیت کوین وارد کرد. در ماه دسامبر، Core Scientific درخواست ورشکستگی فصل 11 کرد، در حالی که گرینریج برای بقای خود در بحبوحه کاهش ارزش بیت کوین، 74 میلیون دلار راه نجات برای بازسازی بدهی از گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک دریافت کرد.

اگرچه قیمت بیت کوین نیز بر نتایج سه ماهه آن تأثیر گذاشت، اما ماراتون موفق شد در ماه مارس با سقوط بانک ها در ایالات متحده، بدهی خود را کاهش دهد. شرکت ماینینگ یک وام مدت دار با بانک Silvergate پرداخت و 3132 بیت کوین را که به عنوان وثیقه برای این وام نگهداری می شد، آزاد کرد. در آن زمان، ماراتون گفت که این اقدام 50 میلیون دلار بدهی را از بین می برد و هزینه سالانه وام را به میزان 5 میلیون دلار کاهش می دهد.

مطالب مرتبط: با ادامه بازار نزولی، سرایت استخراج‌کنندگان بیت‌کوین را فرا می‌گیرد

استراتژی ماراتون همچنین شامل تلاش هایی برای محافظت از دارایی ها در برابر افت بازار بود. به گفته Thiel، Marathon از سرمایه جمع‌آوری‌شده در سال‌های گذشته با گره زدن بدهی خود به ارزش بیت‌کوین و خرید برج‌های برتر بازار با محافظت از قیمت استفاده کرده است.

با کاهش قیمت‌ها در بازار، قیمت‌های ما به طور کامل کاهش یافت. این بدان معناست که ما ابتدا به آخرین فناوری نگاه می‌کردیم، به این معنی که ناوگان ما به صرفه‌ترین ناوگان انرژی در جهان خواهد بود. میانگین پرواز در صنعت حدود 43.44 است. ژول در هر تراهش. ناوگان ما 24 ژول در هر تراهش است، بنابراین تقریباً نیمی از انرژی است.”

ماراتون همچنین در مشارکت های خارجی سرمایه گذاری می کند. در اوایل ماه مه، این شرکت یک سرمایه گذاری مشترک با زیرساخت دارایی های دیجیتال Zero Two برای ایجاد یک مرکز استخراج بیت کوین در مقیاس بزرگ با دو سایت استخراج با ترکیب 250 مگاوات ظرفیت در ابوظبی اعلام کرد.

تیل گفت ابوظبی به دلیل بازار نامتقارن انرژی آن انتخاب شده است، جایی که ظرفیت انرژی مورد نیاز برای پاسخگویی به تقاضای تابستان در ماه های زمستان استفاده نمی شود. آنها مجبور نیستند از خزانه دولت برای یارانه دادن به برق حمایت مالی کنند، زیرا اکنون بیت کوین به آن یارانه می دهد.

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در جعبه پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشم


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید