توییت «جایزه بیت کوین» مایکل سایلر، در اینجا یک اشاره قیمت است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیام جدید Saylor “Bitcoin Reward” در حالی که BTC 67200 دلار را بازپس می گیرد.
  • تحلیلگر انتظار دارد بیت کوین بعداً سودهای جدیدی به دست آورد

مایکل سیلر، بنیانگذار و رئیس غول هوش تجاری MicroStrategy و از طرفداران سرسخت بیت کوین، به حساب کاربری خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) اشاره کرد تا نشانه دیگری از حمایت خود از بیت کوین را برای دنبال کنندگانش بگذارد.

تصویر بیت کوینی که او این بار منتشر کرد حاوی چیزی است که می تواند سرنخی برای اوج بیت کوین بعدی باشد که سیلور به زودی انتظار دارد.

پیام جدید Saylor “Bitcoin Reward” در حالی که BTC 67200 دلار را بازپس می گیرد.

روز یکشنبه، مایکل سیلور توییتی با تصویری که توسط هوش مصنوعی ایجاد شده بود منتشر کرد که بخشی از صورت انسان را با نمای نزدیک از چشم راست نشان می داد. در متن این توییت آمده است: «به جایزه نگاه کن. #بیت کوین”

اما تعدادی اعداد به وضوح در تصویر قابل مشاهده هستند: 69، 98، و 89. طبق انتظارات مایکل سیلر، اینها ممکن است سرنخ هایی در مورد اینکه بیت کوین به زودی چقدر می تواند بالا رود.

در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال پیشرو جهان از نظر ارزش بازار در حال تغییر با قیمت 67240 دلار است. این سطح قیمت در روز جمعه با موفقیت توسط بیت کوین بازپس گرفت و از آن زمان BTC از روند نزولی خفیف خود فاصله گرفته است اما همیشه دوباره این سطح را به دست می آورد.

در 24 ساعت گذشته، بیت کوین 1.89 درصد از 66000 دلار به سطح فوق الذکر افزایش یافت.

شرط Saylor و MicroStrategy بر روی BTC بسیار زیاد بود و از نظر بسیاری خطرناک بود، زیرا آنها از اوت 2020 شروع کردند. با این حال، تا کنون این شرکت 214400 بیت کوین را از طریق خریدهای ثابت خریداری کرده است. تخمین زده می شود که این مقدار کریپتو بیش از 7.5 میلیارد دلار فیات باشد.

مرتبط با

تحلیلگر انتظار دارد بیت کوین بعداً سودهای جدیدی به دست آورد

علی مارتینز، تاجر محبوب ارزهای دیجیتال و تحلیلگر اپلیکیشن X، توییتی منتشر کرد و گفت که بیت کوین می‌تواند «پتانسیل قوی برای سود بیشتر» را در صورت اجرای سناریوی خاصی نشان دهد.

مارتینز اشاره کرد که بیت کوین در حال حاضر سطح حمایت بسیار مهمی در 66250 دلار دارد. اینجا جایی است که 530000 بیت کوین معامله شد. اگر این حمایت ادامه یابد، بیت کوین ممکن است دوباره شروع به صعود کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید